Hetkel
vabu kohti

92
/ 233

Vapiano

Võta vabalt! – just seda tähendab itaaliakeelne vapiano eesti keeles ning seda me oma klientidele soovimegi! 2002. aastal Saksamaal loodud n-ö fast casual food restoranikett Vapiano on jõudsalt levinud üle maailma: tänaseks on üle 70 Vapiano restorani rõõmustamas kliente nii Euroopas, Lähis-Idas kui ka USA-s. 2008. aastal avasime Baltikumi esimese Vapiano Tallinnas, Hobujaama 10, ning nüüdsest oleme klientidele avatud ka päris linna südames – Solarise keskuses!

Vapianole omane kiirtoidukontseptsioon kätkeb endas restorani, mis iseteeninduslikul, nüüdisaegselt disainitud ja kõrgtehnoloogilisel kujul muudab kõiki arusaamu senisest süsteemgastronoomiast. Vapiano pakub kliendile fast-food-kiirusega valmistatud toitu slow-food-restoranile omases keskkonnas. Toiduvalmistamise kiirus, mille käigus eine külastaja enda silmade all valmis tehakse, ning mugav kaardimaksesüsteem, mis võimaldab tellimusi teha just endale sobival ajal, võlub Vapiano kliente kõigis meie restoranides.

Vapiano menüü põhineb lihtsal ja ehtsal Itaalia köögil: pitsad-pastad-salatid, lisaks antipasta’d ehk eelroad ja dolci’d ehk magustoidud. Eriti suurt tähelepanu pöörab Vapiano kasutatava tooraine värskusele ning kvaliteedile.
Vapiano!

Vapiano on avatud P-N 11-23 ja R-L 11-24.