Hetkel
vabu kohti

138
/ 233

Solaris Club reeglid


Solarise kliendiprogrammi “Solaris Club” liikmeks astumine on TASUTA.
Solaris Club liikmele antakse isiklik kliendikaart (Kaart), mida ei tohi anda kasutamiseks teistele isikutele. Solaris Keskuse kaupluste, kinode ja toitlustuskohtade personalil on õigus paluda isiku tuvastamiseks esitada isikut tõendav dokument.

Kaart võimaldab:

 • 5% allahindlust pea kõigis Solaris Keskuse poodides ja söögikohtades välja arvatud apteek, IM arvutid salong, Apollo Kino, Piletilevi piletikassa, Nordea Kontserdimaja ja Tiger. Solarise Toidupoes ei kehti Solaris Club kaardi allahindlus kampaaniakaupadele, kõneajakaartidele, panditaarale ja tubakatoodetele. Soodustus kehtib toidupoes ostudele, mille suurus on vähemalt 10 eurot. Lidos ei kehti jookidele ja eripakkumistele. Apollos antud soodustus ei kehti ajalehtedele, ajakirjadele, postkaartidele, kinkekaartidele, elektroonikale ja soodustoodetele.
 • Apollo Kinos toimib Solaris Club kaart Apollo Klubi kaardina – kehtivad Apollo Klubi soodustused. Apollo Kinos ei kehti -5% soodustus kinopiletitele ja muule.
 • 5% allahindlust kino Artis piletitele;
 • iga kolmanda järjestikuse tunni tasuta parkimist Solaris Keskuse parklas;

Soodustuse saamiseks tuleb Kaart esitada enne ostu eest tasumist. Kaart ei kehti maksekaardina.

Kaotatud kaardi asendamine uuega maksab 3.20 eurot.

 • Solaris Club liikmeks saab vähemalt 16-aastane isik, kes täidab registreerimisvormi kohustuslikud väljad ja kinnitab esitatud andmete õigsust.
 • Solaris Club liikmeks saab registreeruda internetis aadressil www.solaris.ee või täites registreerimisvormi Solaris Keskuse infoletis, mis asub keskuse esimesel korrusel.
 • Infot Solaris Club liikmetele kehtivate soodustuste ja pakkumiste kohta saab tellida uudiskirjaga või kodulehel www.solaris.ee.
 • Solaris Club liikmestaatus on tähtajatu. Kui klient soovib loobuda Solaris Club liikmestaatusest, informeerib ta sellest Solaris Keskust e-maili teel aadressil info@solaris.ee või kirjaliku avaldusega Solaris Keskuse infoletis.
 • Solaris Club liikmeks registreerumisega kinnitab isik oma nõusolekut tema poolt esitatud isikuandmete töötlemiseks Solaris Keskuse poolt kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusega käesolevates Reeglites toodud tingimustel ja ulatuses. Isikuandmetena käsitletakse isiku poolt registreerimisvormil esitatud andmeid, andmeid kliendi poolt Solaris Keskuses kliendikaardiga sooritatud ostude kohta ning andmeid kliendi kohta, mida Solaris Keskus saab kliendiga edasisel suhtlemisel.
 • Solaris Keskus kasutab kogutud isikuandmeid kliendi ostukäitumise kohta info kogumiseks, analüüsimiseks, otseturustuseks, samuti kliendikaardiga oste sooritanute vahel loosimiste läbiviimiseks.
 • Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on AS Solaris Keskus, registrikood 10674030, asukoht Estonia pst 9, Tallinn 10143.
 • Solaris Keskus võib edastada kliendi isikuandmeid Solaris Keskuses tegutsevatele ja Solaris Club programmis osalevatele kauba- ja teenusepakkujatele Kaardiga kaasnevate soodustuste pakkumiseks Kaardi kasutajale.
 • Solaris Club klient võib saada infot tema isikuandmete töötlemise kohta esitades vastava taotluse aadressil solaris@solaris.ee või pöördudes Solaris Keskuse infolauda. Samal viisil on kliendil õigus nõuda enda isikuandmete töötlemise muutmist või lõpetamist.
 • Isik annab Reeglitega nõustumisel nõusoleku saada Solarise koostööpartnerite suunatud pakkumisi enda poolt edastatud kontaktandmetele.
 • Solaris Club liige on kohustatud esimesel võimalusel teatama oma nime või kontaktandmete muutumisest aadressil info@solaris.ee või Solaris Keskuse infoletis.
 • Käesolevad Reeglid kehtivad alates 18.07. 2011. Solaris Keskusel on õigus Reegleid ühepoolselt muuta teavitades sellest kodulehel www.solaris.ee ja Solaris Keskuse infolauas. Juhul, kui Kaardi kasutaja ei nõustu Reeglite muudatustega, tagastab ta Kaardi Solaris Keskuse infolauda. Infolauda tagastatud Kaardi osas lõpetab Solaris Keskus Kaardi kasutaja isikuandmete töötlemise ja eemaldab kasutaja andmed Solaris Club kliendiandmebaasist.