Hetkel
vabu kohti

226
/ 233

Solaris Club noortekaart

Noortele vanuses 7-15 eluaastat saavad Solaris Clubi tasuta nimelise kliendikaardi (Kaart) taotleda lapsevanemad.

Kaardi taotlemiseks tuleb lapsevanemal täita alloleva registreerimisvormi kohustuslikud väljad ja kinnitada esitatud andmete õigsust. Registreerimisvormi saab täita ka Solaris Keskuse infoletis (1. korrusel).

Lapsevanem saab oma lapse nimel taotletud Kaardi kätte pärast tema e-mailile saadetud kinnitust Piletilevi Piletikeskusest Solarise 1. korrusel.

Kaart võimaldab noortele:

  • Solaris Clubi liikmena anname Sulle soodustuste saamiseks tasuta nimelise kliendikaardi. Kaardi saab kätte Piletilevi Piletikeskusest Solarise 1. korrusel.
  • Saadame huvipakkuvad uudised otse Sinu e-posti aadressile.
  • Pakume Sulle 5% allahindlust pea kõigis Solaris Keskuse poodides ja söögikohtades.*
  • Eripakkumised  üritustele ja kontsertidele.
  • Solaris Keskuse parklas on iga kolmas parkimistund Sulle tasuta.
  • Lisaks erilised pakkumised Sinu sünnipäevaks.

Solaris Club liikmestaatus on tähtajatu. Kui lapsevanem soovib loobuda oma lapse Solaris Clubi liikmestaatusest, informeerib ta sellest Solaris Keskust e-maili teel aadressil info@solaris.ee või kirjaliku avaldusega Solaris Keskuse infoletis.

Registreerides oma lapse Solaris Clubi liikmeks, kinnitab lapsevanem oma nõusolekut tema poolt esitatud lapse isikuandmete töötlemiseks Solaris Keskuse poolt kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusega käesolevates Reeglites toodud tingimustel ja ulatuses. Isikuandmetena käsitletakse registreerimisvormil esitatud andmeid, andmeid kliendi poolt Solaris Keskuses kliendikaardiga sooritatud ostude kohta ning andmeid kliendi kohta, mida Solaris Keskus saab kliendiga edasisel suhtlemisel.

Solaris Keskus kasutab kogutud isikuandmeid kliendi ostukäitumise kohta info kogumiseks, analüüsimiseks, otseturustuseks, samuti kliendikaardiga oste sooritanute vahel loosimiste läbiviimiseks.

Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on AS Solaris Keskus, registrikood 10674030, asukoht Estonia pst 9, Tallinn 10143.

Solaris Keskus võib edastada kliendi isikuandmeid Solaris Keskuses tegutsevatele ja Solaris Clubi programmis osalevatele kauba- ja teenusepakkujatele Kaardiga kaasnevate soodustuste pakkumiseks Kaardi kasutajale.

Lapsevanem võib saada infot tema lapse isikuandmete töötlemise kohta esitades vastava taotluse aadressil solaris@solaris.ee või pöördudes Solaris Keskuse infolauda. Samal viisil on lapsevanemal õigus nõuda oma lapse isikuandmete töötlemise muutmist või lõpetamist.

Lapsevanem annab Reeglitega nõustumisel nõusoleku saada Solarise koostööpartnerite suunatud pakkumisi enda poolt edastatud kontaktandmetele.

Registreeri laps Solaris Club noortekaardi liikmeks:

  • Lapsevanema andmed

  • Lapse andmed

Kõik sisestatud andmed on konfidentsiaalsed ega kuulu edastamisele kolmandatele osapooltele.

*Solaris Club kaart ei kehti apteegis, IM arvutid salongis,  Vapianos,  Piletilevi Piletikeskuses, Nordea Kontserdimajas ja Tiger’is. Solarise Toidupoes ei kehti Solaris Club kaardi allahindlus kampaaniakaupadele, kõneajakaartidele, panditaarale ja tubakatoodetele. Soodustus kehtib toidupoes ostudele, mille suurus on vähemalt 10 eurot. Lidos ei kehti jookidele ja eripakkumistele. Apollos antud soodustus ei kehti ajalehtedele, ajakirjadele, postkaartidele, kinkekaartidele, elektroonikale ja soodustoodetele.