Hetkel
vabu kohti

158
/ 237

Solaris Toidupood

Solarise toidupood – suurem ja uhkem kui kunagi varem!

Kesklinna suurim ning eksklusiivseim  toidupood, mis pakub Tallinna südalinnas parima hinna ja kvaliteedi suhtega toidu- ja esmatarbekaupu ning positiivseid emotsioone.

Tule-toole-Solarisse

2300 ruutmeetri suuruse müügisaaliga Solarise Toidupood on kindlasti üks keskuse põhikomponente, mis annab põhjust ikka ja jälle Solarisse tulla. Eelkõige on Solarise Toidupood kujunenud paljude läheduses elavate või töötavate inimeste lemmikuks, kuna valikus on rohkelt meelepärast nii hommikukohvi kõrvale, kosutavaks lõunaks, värskendavaks ooteks kui  unustamatuks õhtusöögiks!

Solarise toidupoes on Eesti parim valik salateid, sushi-materjale, öko-kodukeemiat, delit ning paljude südamed võitnud Ben&Jerry’se jäätist. Sealjuures pole Solarise Toidupood kallis ja peen gurmeepood, vaid igapäevaselt taskukohane ja mõnus ostukoht, millel on konkurentidega võrreldes mitmed eelised ja omapärad, mis tallinlastele väga meeltmööda on. Samuti asub Solarise Toidupood linlastele logistiliselt väga soodsas kohas – keskuse kõrval peatuvad nii bussid, trollid kui marsruuttaksod; autoga liiklejaid ootab soe maa-alune parkla.

Kvaliteedis järeleandmisi tegemata on meie eesmärk hoida poe üldist hinnataset umbes kümnendiku võrra madalamal kui näiteks Tallinna Kaubamaja toidumaailmas. Kindlasti leiab klient Solarise Toidupoest konkurentidest parema värskete puu- ja juurviljade leti, rohkem veine ja magusat, parema kaupade paiknemise ning poesisese logistika. Eesti turul varem esindamata uutest kaubamärkidest saab Solarise Toidupoest osta  näiteks Ehrmanni jogurteid Saksamaalt ning Goldkenni komme ja šokolaade Šveitsist.

Uudisena on Solarises avatud kohapeal valmistatavate toitude lett, mis on heaks uudiseks kõikidele ümberkaudsetele, kes soovivad kehakinnituseks proovida midagi uut, põnevat ja taskukohast ning samas näha, kuidas ja kui kiiresti nende söök valmib. Delice brändi alla kuuluvad ahjusoojad pizzad, värsked salatid, wrapid, maitsvad lõunatoidud, imemaitsvad kondiitritooted jpm. Toidud on tervislikud, retseptid läbimõeldud ning valmistamisel arvestame klientide erisoovidega.

MTÜ Mondo on omistanud Solaris toidupoele tunnustusmärgi “Õiglase kaubanduse sõber 2014”.

Avatud iga päev 9 – 23

www.delice.ee
solaris@abcsupermarkets.eu
tel +372 66 31 330

Tutvu Solaris Toidupoe kliendilehe pakkumistega siin!

 

abc_kaardid_solarise_veebi

6ks_2014_v2rv