Hetkel
vabu kohti

86
/ 233

Matsimoka

Matsimoka on pereettevõte, mis tegeleb kvaliteetlihatoodete valmistamisega. Ettevõte ajalugu ulatub aastasse 1982, mil perekond Inno hakkas valmistama suitsuliha ning seda müüma Venemaale Karjalasse. Ettevõtete väiksusega kaasnevad mitmesugused eelised, mis võimaldavad toota lihatooteid viisil, nagu neid on valmistatud aastasadade jooksul. Matsimoka pere on otsustanud need eelised ära kasutada ning keskenduda täielikult kvaliteetlihatoodete valmistamisele.

Kuidas meie tooted on valmistatud: 

– Matsimoka kasutab suitsuliha ja vorstide valmistamiseks ainult naturaalset laagerdust – liha ja lihamass soolatakse ning hoitakse enne toodete valmistamist madalal temperatuuril (ca. 4OC) 6-9 päeva.

– Matsimoka ei kasuta oma toodetes mitte kunagi jahu, kanamassi, soja, peitrasva, värvaineid, maitsetugevdajaid jne. Valmistame tooted kvaliteetsest lihast ja parimatest maitseainetest.

– OÜ Matsimoka jaoks on väga oluline Eesti toidukultuuri areng. Seetõttu kasutame oma toodete  valmistamiseks ainult Eesti sealiha, veiseliha, küüslauku, sibulat, porgandit, juustu jne.

– Matsimoka kasutab kõikide oma toodete valmistamiseks sea-, veise-, ja lambasooli. Naturaalsooltest vorstide valmistamine on külla aeganõudvam, kuid kvaliteet on oluliselt kõrgem kui tehiskestas vorstidel.

– Matsimoka jahvatab maitseained vahetult enne kasutamist. Maitseainete õige jahvatamine ja õigete koguste kasutamine  nõuab töötajatelt  suurt professionaalsust ning pühendumist. Vale koguse lisamine ning liiga peeneks või liiga jämedaks jahvatamine alandab oluliselt lihatoodete kvaliteeti. Seetõttu saavad seda teha vaid väikeettevõtted.