Hetkel
vabu kohti

105
/ 237

Juustukuningad

Juustukuningate valikus on 70 juustusorti Hollandist, Itaaliast, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Norrast ja Šveitsist. Meie poes saab kõiki juustusid maitsta ja juustu värskuses võib kindel olla, sest me lõikame tüki otse suurest juustukerast. Lisaks on meie valikus ka palju muud, mis juustudega kokku sobib – juustukastmed ja -moosid, pähklid ja snäkid, kuivatatud puuviljad, veinid ja põnev õllevalik. Muidugi pakume ka head valikut juustuaksessuaare, sealhulgas juustunugasid, -riive ja -fondüüsid, mis sobivad hästi nii kodus kasutamiseks kui ka kingituseks.

Juustukuningate teenindus pakub elamuse, sest meie teenindajad on väga sõbralikud, aitavad lahkelt juustu valida ning oskavad anda head nõu juustude säilitamise ja serveerimise kohta.

Peolauale ja kingituseks
Juustuvaagnaid peolauale – väga mugav ja maitsev lahendus, kindlasti saad külalistelt kiita! Kirjuta oma soovist vähemalt üks tööpäev ette info@juustukuningad.ee.
Juustukuningate kingiabi – juustukorv sobib kingituseks olenemata vanusest ja soost. Telli sõbrale sünnipäevaks või suures koguses näiteks töötajate jõulukingitusteks. Vaata meie kinkekorvide näidiseid ja tellimuse soovitusi siit ja saada oma tellimus meile sales@juustukuningad.ee.
Juustukuningate kinkekaardid on meie poodides saadaval, valikus on 5 EUR, 10 EUR ja 25 EUR väärtuses kaardid.

Tere tulemast juustu maitsma!

Sinu Juustukuningad

www.juustukuningad.ee
info@juustukuningad.ee
tel 65 64 208

IMG_091

Juustukuningad_naidiskorv_1

 

NAIDIS_juustuvaagen_suur