Hetkel
vabu kohti

221
/ 237

Pere Optika

Pere Optika on kogu pere prillipood. Meie juurest leiad vastupidavaid ja moodsaid prilliraame ning klaase vastavalt sinu spetsiaalsetele vajadustele igas hinnaklassis ja igale maitsele. Solarise kaupluses ootab rikkalik valik prilliraame ja kontaktläätsesid, pakume professionaalset nägemiskontrolliteenust ning teeme prilliraamidele pisiremonti.

Solarise keskuses avatud uhiuus kauplus keskendub eelkõige trenditeadlikule prillikandjale ning julgustab iga klienti oma isikupära julgemini väljendama. Koha peal on hea stiilisilmaga teenindajad, täpse käega optikud ja kõrgharitud optometristid, kes aitavad välja valida just sinu silmale ja näospetsiifikale kõige paremini sobivad klaasid ja raamid.

Kaupluse prillivalikus on  eelkõige esindatud tuntud moebrändid nagu Carrera, Dior, Gucci, Marc Jacobs ja Versace. Lisaks saadaval ka populaarsed sooduspaketid:

35€ Feel Good – prillipaar inimesele, kes vajab funktsionaalset ja kiirelt valmivaid tööprille. Asendamatu prillipaar tolmuse töö tegemiseks ja inimesele, kellel ei ole aega oma prillide eest hoolitsemiseks. Paketti kuulub kvaliteetne metall või plastik prilliraam ja kõvapinnaga plastik prilliläätsed +6………-6

65€ Feel Good Super – prillipaar inimesele, kes vajab teravat nägemist kunstvalguse käes töötamiseks. Paketti kuulub kvaliteetne metall või plastik prilliraam Feel Good ja peegeldumisvastase kattega õhendatud plastik prilliläätsed +6……-6 (cyl…-2.0)

Oleme avatud E-L 10-21, P 10-19

Kõik sinu silmade heaks!

Tel: 670 71 71

www.pereoptika.ee