Hetkel
vabu kohti

221
/ 237

Efektoptika

Kesklinna suurim ning eksklusiivseim  optikasalong, mis pakub parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupa, professionaalset abi  ning positiivseid emotsioone.

Efektoptika salong pakub ainulaadset professionaalset diagnostikat, mis aitab kindlaks teha, kui palju on vaja nägemist korrigeerida. Kui teie silmad vajavad abi, siis Efektoptika on parim salong, kus sellist abi ilmtingimata antakse. Seetõttu suunatakse klient kõigepealt moodsate meditsiiniseadmetega varustatud nägemisdiagnostika kabinetti. Diagnostika tulemuste põhjal annab optometrist teile vajaliku retsepti. Teie välimuse eripärasid arvestades aitavad meie professionaalsed teenindajad valida teie näo ja stiiliga sobivad raamid. Sest stiilsus ja hea nägemine tagavad ilusa väljanägemise ja aitavad näha maailma kõikides selle värvides! Lai valik, stiilne disain ja tuntuimad margitooted võimaldavad valida ainulaadse aksessuaari, mis tõstab teie tuju iga päev.

Teeme kõik võimaliku, et meie klient jääks oma valikuga rahule.

Efektoptika salongi eelisteks on iga kliendi individuaalsuse arvestamine, kvaliteetne nägemiskontroll ja osutatav abi sobivate hindadega meeldiva optikakauba valimisel.

Teie Efektoptika

Optika loob efektse maailma

www.efektoptika.ee
solaris@efektoptika.ee
tel +372 62 40 484