Hetkel
vabu kohti

223
/ 237

Vapiano

 

Võta vabalt! – just seda tähendab Va Piano itaalia keeles ning seda me oma külalistele soovimegi! 2002. aastal Saksamaal loodud ‘’fresh casual’’ restoranikontseptsioon on tänaseks jõudsalt levinud üle maailma: üle 200 Vapiano restorani rõõmustab tuhandeid külastajaid üle maailma. 2008. aastal avas uksed Tallinna esimese Vapiano, Foorum keskuses ning alates 2009.aastast on Vapiano avatud ka Solarise keskuses!

Vapianole omane’’fresh casual’’ kontseptsioon kätkeb endas restorani, mis iseteeninduslikul, nüüdisaegselt disainitud ja kõrgtehnoloogilisel kujul on muutnud kõiki arusaamu senisest süsteemgastronoomiast. Vapiano pakub külalisele ‘’eye-to-eye’’ meetodil ehk külastaja silme all valmistatud värsket toitu restoranile omases keskkonnas. Toiduvalmistamise kiirus, mille käigus värske salat, pasta või risoto külastaja enda silmade all valmis tehakse, ning mugav kaardimaksesüsteem, mis võimaldab tellimusi teha just endale sobival ajal, võlub Vapiano kliente kõigis meie restoranides.

Vapiano menüü põhineb lihtsal ja ehtsal Itaalia köögil: pitsad-pastad-salatid, lisaks eelroad ja magustoidud, mis kõik valmivad igapäevaselt restoranis. Eriti suurt tähelepanu pöörab Vapiano kasutatava tooraine värskusele ning kvaliteedile, mille tõttu on Vapiano ülemaailmseks sloganiks ka ‘’Vapiano – Home of Freshness’’.
Tere tulmast Vapianosse!

Vapiano on avatud E-P  11.00-23.00