Hetkel
vabu kohti

131
/ 237

Boost

Boost Juice Bars sai alguse Austraalias aastal 2000 kui Janine Allis (abikaasa, kolme lapse ema ja vahetevahel supernaine) otsis oma kasvavale perele tervislikku alternatiivi tavapärasele kiirtoidule. Sellest ajast alates on maailmakaardile kantud üle 200 Boost Juice baari – Austraalias, Tšiilis, Indoneesias, Singapuris, Kuveidis, Inglismaal, Portugalis, Lõuna-Aafrikas. Järgmine peatus? Eesti! Jooke sheigitakse:

Boost teeb tervisliku elustiili lihtsaks. Meie menüüs olevad mahlad, smuutid ja hottie’d, mida tehakse vaid värsketest puuviljadest ja eluskultuuridega väherasvasest külmutatud jogurtist ning ekstra energiat andvad mega-boosterid, rääkimata nisuvõrsemahlast, sisaldavad kehale ülivajalikke toitaineid. Mis on aga parim, tervisliku toitumise nimel ei pea ohverdama maitset. Kõik meie mahlad ja smuutid ei ole ainult toitvad, vaid ka superhead.

Ja mis peamine, me keeldume kasutamast ükskõik mida kunstlikku oma tooraines – ainult looduslik hea…ei mingeid säilitusaineid ega kunstlikke värvilisandeid, vaid puhas naturaalne nauding.

Avatud iga päev 11 – 21.