Free parking
spaces

242
/ 233

Movie Schedule

  1. Külm sõda Külm sõda Zimna wojna 11:00 Kino Artis
  2. Lagle rännakud Lagle rännakud Lagle rännakud 11:05 Kino Artis
  3. Lotte ja kadunud lohed Lotte ja kadunud lohed Lotte ja kadunud lohed 11:50 Apollo Kino
  4. Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 11:50 Apollo Kino
  5. LEGO® film 2 LEGO® film 2 The Lego Movie 2: The Second Part 12:00 Apollo Kino
  6. LEGO® film 2 LEGO® film 2 The Lego Movie 2: The Second Part 12:10 Apollo Kino
  7. Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody 12:20 Apollo Kino
  8. Ben on tagasi Ben on tagasi Ben Is Back 12:30 Apollo Kino
  9. Ootamatu armastus Ootamatu armastus El amor menos pensado 12:40 Kino Artis
  10. Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad 13:00 Apollo Kino
  11. Alita: Sõjaingel Alita: Sõjaingel Alita: Battle Angel 13:45 Apollo Kino
  12. Silvio Silvio Loro 14:15 Kino Artis
  13. Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 14:20 Apollo Kino
  14. Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 14:20 Apollo Kino
  15. LEGO® film 2 LEGO® film 2 The Lego Movie 2: The Second Part 14:30 Apollo Kino
  16. Soosik Soosik The Favourite 14:45 Apollo Kino
  17. Stan ja Ollie Stan ja Ollie Stan & Ollie 15:10 Kino Artis
  18. LEGO® film 2 LEGO® film 2 The Lego Movie 2: The Second Part 15:10 Apollo Kino
  19. Seitse õhtusööki Seitse õhtusööki 7 Uzhinov 15:15 Apollo Kino
  20. Ootamatu sõprus Ootamatu sõprus The Upside 16:20 Apollo Kino
  21. Ben on tagasi Ben on tagasi Ben Is Back 16:45 Apollo Kino
  22. Alita: Sõjaingel Alita: Sõjaingel Alita: Battle Angel 16:45 Apollo Kino
  23. Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2 Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 16:50 Apollo Kino
  24. Lagle rännakud Lagle rännakud Lagle rännakud 17:00 Kino Artis
  25. Mary, šotlaste kuninganna Mary, šotlaste kuninganna Mary Queen of Scots 17:10 Kino Artis
  26. Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad 17:20 Apollo Kino
  27. LEGO® film 2 LEGO® film 2 The Lego Movie 2: The Second Part 17:25 Apollo Kino
  28. Palju õnne surmapäevaks 2 Palju õnne surmapäevaks 2 Happy Death Day 2U 19:00 Apollo Kino
  29. Asepresident Asepresident Vice 19:00 Apollo Kino
  30. Alita: Sõjaingel Alita: Sõjaingel Alita: Battle Angel 19:20 Apollo Kino
  31. Roheline raamat Roheline raamat Green Book 19:30 Apollo Kino
  32. Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad 19:30 Apollo Kino
  33. Piir Piir Gräns 19:30 Kino Artis
  34. Seitse õhtusööki Seitse õhtusööki 7 Uzhinov 19:45 Apollo Kino
  35. Soosik Soosik The Favourite 21:10 Kino Artis
  36. Ootamatu sõprus Ootamatu sõprus The Upside 21:15 Apollo Kino
  37. Nägu Nägu Twarz 21:40 Kino Artis
  38. Stan & Ollie Stan & Ollie Stan & Ollie 21:40 Apollo Kino
  39. Palju õnne surmapäevaks 2 Palju õnne surmapäevaks 2 Happy Death Day 2U 21:50 Apollo Kino
  40. Klaas Klaas Glass 21:50 Apollo Kino
  41. Alita: Sõjaingel Alita: Sõjaingel Alita: Battle Angel 22:00 Apollo Kino
  42. Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad Klassikokkutulek 3: Ristiisad 22:15 Apollo Kino
  43. Külm tagaajamine Külm tagaajamine Cold Pursuit 22:15 Apollo Kino