Free parking
spaces

221
/ 237

Movie Schedule

  1. Vseviov Vseviov Vseviov 11:00 Kino Artis
  2. Pärsia tunnid Pärsia tunnid Persian Lessons 11:30 Kino Artis
  3. O2 O2 O2 11:45 Apollo Kino
  4. Surmavad illusioonid Surmavad illusioonid Смертельные иллюзии 11:50 Apollo Kino
  5. LasseMaia Detektiivibüroo. Rongiröövli saladus LasseMaia Detektiivibüroo. Rongiröövli saladus LasseMajas detektivbyrå - Tågrånarens hemlighet 12:00 Apollo Kino
  6. Roald Dahli Roald Dahli "Nõiad" The Witches 12:00 Apollo Kino
  7. Pesa Pesa The Nest 12:05 Kino Artis
  8. Hollywoodi sulid Hollywoodi sulid The Comeback Trail 14:15 Kino Artis
  9. Helmut Newton: halvad ja ilusad Helmut Newton: halvad ja ilusad Helmut Newton: The Bad and the Beautiful 14:15 Kino Artis
  10. Räige reede Räige reede Freaky 14:15 Apollo Kino
  11. Turu: üks isemoodi kana Turu: üks isemoodi kana Turu, the Wacky Hen 14:15 Apollo Kino
  12. Hollywoodi sulid Hollywoodi sulid The Comeback Trail 14:30 Apollo Kino
  13. Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused Come Away 14:40 Apollo Kino
  14. Järgmine ring Järgmine ring Druk 16:20 Kino Artis
  15. Suur ja väike Suur ja väike Big vs Small 16:30 Kino Artis
  16. Kõik, mida soovin jõuludelt 2. Talvekristall Kõik, mida soovin jõuludelt 2. Talvekristall Julemandens datter 2 16:35 Apollo Kino
  17. Pesa Pesa The Nest 16:50 Apollo Kino
  18. Ellujäämine silmapiiril Ellujäämine silmapiiril Horizon line 17:05 Apollo Kino
  19. Loheratsur Loheratsur Dragon Rider 17:10 Apollo Kino
  20. Naised tõusul - lühidokumentaalid 2 Naised tõusul - lühidokumentaalid 2 Naised tõusul - lühidokumentaalid 2 18:15 Kino Artis
  21. Catwalk Catwalk Catwalk - från Glada Hudik till New York 18:45 Kino Artis
  22. Hollywoodi sulid Hollywoodi sulid The Comeback Trail 19:10 Apollo Kino
  23. O2 O2 O2 19:25 Apollo Kino
  24. Hüvasti, NSVL Hüvasti, NSVL Hüvasti, NSVL 19:30 Apollo Kino
  25. Räige reede Räige reede Freaky 19:35 Apollo Kino
  26. Josep Josep Josep 20:15 Kino Artis
  27. Tõlkija Tõlkija The Translator 21:00 Kino Artis
  28. Surmavad illusioonid Surmavad illusioonid Смертельные иллюзии 21:15 Apollo Kino
  29. Hollywoodi sulid Hollywoodi sulid The Comeback Trail 21:50 Apollo Kino
  30. Tule mängima Tule mängima Come Play 21:50 Apollo Kino
  31. Õhtusöök sõpradega Õhtusöök sõpradega Dinner with Friends 22:00 Apollo Kino
  32. Lühikesed mässajad I Lühikesed mässajad I Lühikesed mässajad I 22:00 Kino Artis
  33. Ellujäämine silmapiiril Ellujäämine silmapiiril Horizon line 22:10 Apollo Kino