Hetkel
vabu kohti

191
/ 237

Jõuludeks kodu mõnusaks – Solarisest20. detsember 2021

Sel talvel võtsime ette projekti kodu-jõuluks-mõnusaks ja kuna meil oli selleks aega vaid umbes kaks kuud, otsustasime teha seda võimalikult lihtsalt ja kiirelt.

Kokkuvõtvalt kolisime sel aastal linnast üürikorterist ära oma isiklikku korterisse. Kuna viimane renovation oli korteris toimunud väga kiiresti ja soodsalt umbes viis aastat tagasi, oli sellel kodul vaja värskendust, et muutuda mõnusaks ja ilusaks paigaks, kus iga päeva kogu täiega nautida.

Lisaks ei olnud tookord ehituse käigus uudsus ja moodsus esmaolulised. Esimeseks sammuks oli seinte värvimine ja korterist vanema mööbli välja vahetamine. Kuna see tõesti ei võtnudki palju aega, sai korter kiiresti ilusa ja värske ilme uute heledate ja beežide seintega.

Niisiis teine samm oli minek Solarisse ja sealt välja valida sisustuselemendid, mis muudaks kiirelt ja lihtsalt kodu ilmet. Kõige toredam Solarise juures on muidugi disainipoed, mis annavad vaheldust tavapärasele poodides pakutavale. Leidsime põnevaid leide nii Levi Home, WatchWear Supplies kui ka Eesti Disaini Majast. Lisaks disainipoodidele on seal ka näiteks Hemtex ja Tiger, kust leiab vahvaid sisekujundus-elemente igasse tuppa.

Ühe kodu võlu on minu jaoks koduses tundes ja hubasuses, mida saab koju tuua pehmete detailide, hubasust toovates asjade ( küünlad, kruusid jms ) kui ka tegevustes, mida saab koos pere ja sõpradega teha.

Meie leidsime suurel hulgal mega häid looduslikke lõhnaküünlaid disainipoodidest, palju toredaid ja hubaseid koduelemente näiteks Hemtexist ja mega ägedad erinevad lauamängud WatchWear Supplies poest. Need viimased on eriti stiilsed ja annavad pimedateks õhtuteks toredaid ajaveetmisvõimalusi. Poodi jäid meist maha veel sealt samast poest väga erilisi fotoalbumeid, külalisteraamatuid ( kui tore! ) ja muud erilist, mida mujalt poodidest naljalt ei leia. 🙂

Viimaseks tahtsime ka pisut rohkem jõulude peale mõelda ja selle nurga alt tooteid valida. Otsustasin, et lisaks kuusele oleks tore sel aastal koju ka ise jõulupärjad teha. Otsisime erinevatest poodidest vahvaid käsitöötarbeid ( kõige suurem saak Tigerist ). Sellele järgnes õega koos selline tore paaritunnine pärja-töötuba. Nii imeline perega veedetud aeg, millele lisaks on kodus ja pärast veel ilusam ja jõululikum. 🙂 Soovitan soojalt!

Iti-Pätrik Järve