Hetkel
vabu kohti

203
/ 237

Aitame sul oma ema üllatada!1. mai 2021

 

Kampaania tingimused:

 1. Solaris Keskus AS korraldab kampaania “Aitame sul oma ema üllatada!” (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania toimub perioodil 07.05.2021 kuni 9.05.2021 kell 13:00 (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania eesmärgiks on vähendada Lillebutiigis emadepäeval tekkivat tunglemist ning hajutada oste pikemale perioodile.
 4. Kampaania sisuks on Solaris keskusest ostetud emadepäevakingituste ja -lillede kulleriga saatmine, millele Solaris keskus lisab omalt poolt kommikarbi.
 5. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 6. Kampaanias osalevad kõik Solaris keskuse uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad).
 7. Üks inimene võib osaleda kampaanias mitmeid kordi.
 8. Lillebutiik võtab kingitusi ja lillede tellimusi kulleriga saatmiseks (edaspidi: tellimus) vastu Kampaania perioodil kuni jätkub kullerteenuse aegu 9.05.2021 kulleriga saatmiseks.
 9. Lillebutiik lisab Solaris keskuse poolt tellimusele kommikarbi.
 10. Kampaanias osaleja tasub ostetud kingituse, lillede ja kullerteenuse eest.
 11. Kingitused, lilled ja kommikarbi viib kuller kohale emadepäeval, 09.05.2021.
 12. Kellaajalisi broneeringuid lillede ja kingituste saatmiseks 09.05.2021 lillebutiik vastu ei võta.
 13. Kampaanias osaleja võib kulleriga ka ainult lilled saata, tasudes lillede ja kullerteenuse eest. Solaris keskus lisab ka sel juhul kommikarbi.
 14. Kullerteenust osutatakse Tallinna piires ja kokkuleppel Lillebutiigiga Tallinna lähiümbruses.
 15. Kampaanias osaledes annab Kampaanias osaleja kinnituse, et on tutvunud Solaris keskus AS kampaaniatingimustega ja soovib nendel tingimustel kampaanias osaleda.
 16. Solarisel on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Solarise kodulehe vahendusel.
 17. Reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 18. Kampaania lisainfo: info@solaris.ee