Hetkel
vabu kohti

220
/ 237

Koerte Resto tuleb taas 31.1016. oktoober 2020


ME TEEME SEDA JÄLLE
Linnainimesed teavad, et isegi kui väga tahaks, siis alati ei ole võimalik oma neljajalgset sõpra endaga igale poole kaasa võtta. Me tahame seda muuta. Solaris on algusest peale olnud loomasõbralik keskus ja oktoobri viimasel päeval võtab meie aatriumis koha sisse koerte pop-up resto, et saaksid linnas oma toimetusi tehes midagi põnevat ja maitsvat ka oma neljajalgsele sõbrale pakkuda.

SOLARISE 0-KORRUSEL 31.10
Koerte Resto poole saab sammud ja käpad seada 31. oktoobril kell 12-16. Urr & Nurr lemmikloomapoe loomaspetsid võtavad laupäevaks peakoka rolli ning pakuvad külla tulnud neljajalgsetele head ja paremat poe valikust. Muidugi mõista kuulub restoranikülastuse kõrvale ka hea meelelahutus – väärt valik lemmikute mänguasju ja värsked trendid lemmikute rõivastuses ning mõnusalt pehmed pesad, kust vajadusel käppa puhata, kui kõht on täis saanud.

TULE KOOS LEMMIKUGA
Kohale on oodatud nii hästi käituvad kutsupreilid kui -härrad. Muidugi mõista peavad nad kõik lugu pidama heast seltskonnast, teistest neljajalgsetest ja headest maitsetest!
Koerte Resto menüü on neljajalgsetele külalistele täitsa tasuta.
Astu läbi, kui oled oma lemmikuga linnapeal – oleme ilmselt käpaulatuses.
ERILISED KÜLALISED
Sel aastal on on enda tootevalikuga eraldi ka kohal:
Kong – kvaliteetsed mänguasjad USAst.
Hunter- tarvikud, riided ja aksessuaarid Saksamaalt.
My Famiy- graveeritavad kulonid Itaaliast. Graveerimine tasuta!
Pro-Nutrition Flatazor – kuivtoit Parantsusmaalt kassidele ja koertele.
Disugual- märg ja kuivtoit Itaaliast kassidele ja koertele.
Bosch – uue põlvkonna koeratoit, küpsetatud madaltemperatuuril, kus säilivad kõik mineraalid ja vitamiinid loomulikul viisil.