Hetkel
vabu kohti

182
/ 237

Tudengijazz live 3. märtsil27. veebruar 2020

Tudengijazz on vanima traditsiooniga Eesti jazzmuusikafestival, mille põhieesmärk on olnud läbi aegade pakkuda noortele muusikutele esinemisvõimalusi, et avalikult esitleda publikule värskeid ja põnevaid muusikalisi kompositsioone-arranžeeringuid.

3. märtsil kell 12:00 – 13:30 saab Solaris keskuse esimesel korrusel kuulda kolme festivalil esinevat kollektiivi.

 

 

MISS REI GROUP: Pille-Rite Rei ja Kalle Pilli

Miss Rei Group on Pille-Rite Rei autoriloomingut mängiv kollektiiv. Pille-Rite on laulja ja helilooja, kelle õpingud on viinud teda Tallinnasse Georg Otsa muusikakooli, Skurups folkhögskolasse ja Malmö muusikaakadeemiasse Rootsis. Tema muusika on pälvinud auhinnalisi kohti nii Eestis kui Taanis. Kava, millega Miss Rei Group Tudengijazzil esineb, on segu jazzist, gruuvist, folgist, popist, sambast, progest. 

Miss Rei Group: Jazz / World/ Soul / Prog / Pop

 

SIDEMEN

Ansamblis Sidemen kohtuvad instrumendid nagu trummid ja kitarr. Nende muusikast leiab improvisatsioonilisust, industriaalseid ja plahvatuslikke helimaastikke ning sekka ka heledamaid värvinguid. Duo aluseks on piirideta vabadus, mis võimaldab neil mängleva kergusega žongleerida pingete ja energiaga. Prantsusmaalt pärit Sébastien lõpetab kevadel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia džässmuusika bakalaureuseõppe ja Taanist pärit Thomas õpib esimest aastat samal erialal magistrantuuris.

Žanr: post-hardcore, free

 

TOBIAS TAMMEARU TRIO FEAT ALLAN JÜRGENS

Tobias Tammearu Trio muusikas leidub õhku ja ilu, vajadusel ka mässu ja segadust. Tähelepanu keskpunktis on muusikud, mitte muusika. Sestap kutsus Tobias endaga kaasa Robert Rebase bassil, Martin Petermanni trummidel ja erikülalisena Allan Jürgensi didžeriduul ja perkussioonidel. Reegleid on ainult üks – ära eelda, lase muusikal end juhtida. 

Žanr: Experimental jazz, bipolar-jazz