Hetkel
vabu kohti

292
/ 237

Võida reis armastuse pealinna Pariisi!30. jaanuar 2020

 

14.02.2020 täiendatud: Lennupiletid Pariisi ja tagasi võitsid:

Andres Sööt

Kristel Velling

Kristjan Salk

Ivika Nõukas

Saara Pius

Solaris keskus soovib võitjatele õnne ning võtab teiega ühendust.

 

Just praegu on õige hetk armsamale sõbrapäevaks lilled või kommikarp Solarisest osta, sest iga üle 10€ ost võib sind koos kaaslasega Pariisi lennutada!

Kampaania tingimused:

 1. Solaris Keskus AS korraldab kampaania “võida reis Pariisi” (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania toimub perioodil 07.02.2020 kuni 13.02.2020 (k.a) (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania auhinnaks on 10 edasi-tagasi lennupiletit Tallinn – Pariis – Tallinn.
 4. Kampaania auhinnad loositakse viiele erinevale osalejale, kellest igaüks võidab kaks edasi-tagasi lennupiletit Pariisi.
 5. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 6. Kampaanias osalevad kõik Solaris keskuse uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes sooritavad Kampaania perioodil Solaris keskusest ostu, mille suurus ületab 10€, võtavad loosikaardi ja lasevad selle oma andmetega täidetult loosikasti.
 7. Loosikaardi saab üle 10€ ostu sooritades teeninduskoha teenindajalt.
 8. Loosikastid asuvad Solaris keskuse 0-korruse aatriumis ja 1. korruse Piletilevi juures.
 9. Üks inimene võib osaleda kampaanias mitme erineva loosikaardiga.
 10. Võitja loosimine toimub 14.02.2020.
 11. Loosimise viib läbi Solaris Keskus AS.
 12. Loosis osalevad kõik reeglitepäraselt täidetud loosikaardid, mis on lastud 13.02.2020 õhtul kella 23:00-ks loosikasti.
 13. Kampaania võitjate nimed avaldatakse veebilehel solaris.ee.
 14. Korraldaja ei vastuta pretensioonide eest, mis võivad tuleneda võitja telefonil, e-posti aadressil või muul võitja teatatud aadressil võitjaga kontakti mitte saamises. Korraldaja annab auhinna üle kuni 14.03.2020. Kui selleks ajaks pole võitja telefoninumbril või e-posti aadressil võitjaga ühendust saadud, ei kuulu auhind väljastamisele.
 15. Võitja võib reisi kuupäevad ise valida.
 16. Reis peab toimuma võidu teada saamisest alates kuue kuu jooksul. St reisil tuleb ära käia enne 14.09.2020.
 17. Võitja peab võidetud reisi soovitud kuupäevad Kampaania korraldajale ütlema hiljemalt 14.03.2020.
 18. Võitja on kohustatud Kampaania korraldajale andma kõik andmed, mis on vajalikud lennupiletite ostmiseks.
 19. Kampaanias osaledes annab Kampaanias osaleja kinnituse, et on tutvunud Solaris keskus AS kampaaniatingimustega ja soovib nendel tingimustel kampaanias osaleda. Solaris keskus AS töötleb vastutava töötlejana vastavalt kampaaniatingimustele Kampaanias osalejate poolt ankeedis esitatud isikuandmeid, et võimaldada Kampaanias osalejatel loosimises osaleda ja võidu korral Kampaanias osalejale auhind üle anda.
 20. Auhinna vastuvõtmist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmisena kampaania Korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR ja reklaamikampaaniates jms. aktiviteetides ilma võitjale selle eest tasu maksmata ja täiendavat kokkulepet sõlmimata.
 21. Solarisel on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Solarise kodulehe vahendusel.
 22. Kampaanias ei tohi osaleda Solaris Keskus AS töötajad ja nende perekonnaliikmed.
 23. Kampaania partner on Estravel AS.
 24. Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata kampaanias osaleja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna maksumust rahas.
 25. Kampaania korraldajal on õigus võitjatelt küsida ostutsekki või pangaväljavõttet vähemalt 10€ ostu tõestamiseks Solaris keskusest kampaania perioodil.
 26. Kampaania ei laiene apreegist ostetud ravimitele.
 27. Reeglitega reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 28. Kampaania lisainfo: info@solaris.ee