Hetkel
vabu kohti

221
/ 237

Sügise must-have esemed igale endast lugupidavale suunamudijale13. september 2019

Lehed on muutumas kollakas-oranžiks, ninasõõrmetes keerutab, lennutab vürtsika kõrvitsa hõng ning käsi ehtinud festivalipaelad on uppunud sokisahtli põhja.

Kui sa ei tea enam, mis suunas edasi mudida, siis ära muretse. Riputasime oma bikiinid varna ja tõime varasalvest välja 7 asja, ilma milleta ükski endast lugupidav suunamudija ei tohiks sügisele vastu sammuda. Nii et tõmba ligi üks pumpkin spice latte ning vaata mis meil sulle varuks on!

Kiftid kummikud

Sügis… talv… kevad… suvi… Eesti kontekstis on kummikud must-have ese igal aastaajal. Ei mingeid paelu ega lukke, lihtsalt tõmba jalga ning tunne end taas nagu väike plikatirts/poisiklutt, kes maal vanaema juures olles veelompides sulistamas käis.

ShoeShop 39€

Oversized sall

Kes siis ei salliks mõnusat suurt salli? Sobib suurepäraselt öö käigus lõuale maabunud punni katteks või koolis/kontoris külmaga ümber võtmiseks.

NB! Eriti kasulik introvertidele. Lihtsalt tõmba ülisuur sall näo ette ning mõnule uhkes üksinduses.

Eesti Disaini Maja 85€

Keskkonnasõbralik termostass

Lisaks sellele, et päästad termostassi kasutades Willy plastikmerest ja ammutad seeläbi head karmat, muudab soe jook ka rõsketel hommikupoolikutel teele asumise kordades meeldivamaks.

Apollo Raamatupood 19,95€

Pehme hommikumantel

Tõmba selga mõnus hommikukuub ja klikka lahti Youtube. Lubame, et ei ütle kellelegi, kui sa ka terve nädalavahetuse selles diivanil nunnusid kiisuvideoid vaadates veedad. Elu ongi mõeldud nautimiseks!

Hemtex 39,95€

Soojad sussid

Selleks et päkapikud detsembris sussi lõhna järgi ikka üles leiaks, tuleb neid hakata juba sügisel sisse kandma. Boonusena ei pea sinu varbad hommikul külma parketti puudutades susse püsti viskama.

Eesti Disaini Maja 38€

Haarav raamat

Akna taga sabistav vihm; voodi või diivan, mis on mattunud pastelsetes toonides tekkide ja bleedide alla; aurav kuum šokolaad; sina ja üks endasse haarav kirjatükk. Mida rohkemat elult tahta?

Apollo Raamatupood 15,95€

Apollo Raamatupood 19,57€

Maagilist ja värviküllast sügist, armsad Solarise suunamudijad!