Hetkel
vabu kohti

134
/ 233

Solaris on pidu12. juuni 2019

Solaris Keskus on laulu- ja tantsupeo ootuses ning meie juurest leiad juba täna erinevaid vahvaid laulu- ja tantsupeoga seotud ettevõtmisi ja üritusi.

“Laulupidu 2069” näitus disainitänaval

Joonistuskonkurss, kus noored ja lapsed on fanatasia lendu lasknud ning joonistanud pildid, kuidas võiks laulupidu välja näha 50 aasta pärast! Näitus jääb avatuks 7. juulini.

“Tule tulemine” fotonäitus

Solaris Keskuse aatriumi suurel ekraanil on igal reedel kella 13.00st kuni laupäeval kella 13.00ni valik XXVII laulu- ja XX tantsupeo „Minu arm“ tuleteekonnal nädala jooksul jäädvustatud fotod. Igal nädalavahetusel uued fotod ja uued emotsioonid! Näitus jääb avatuks juuni lõpuni!

Eesti Rahva Muuseumi pop-up pood

01.07 – 05.07 avab ERM Solaris Keskuse disainitänaval oma pop-up poe, kust kõigil soovijatel on võimalik leida Eesti Rahva Muuseumi spetsiaalselt laulu- ja tantsupeoks valitud tooteid. Seega, kui sul on pluusilt puudu veel sõlg või seelikult rahvariide vöö, siis külasta ERM pop-up’i!

Tantsupeo ülekanne Apollo kinos

Tule ja vaata tantsupeo viimase etenduse otseülekannet 5. juulil kell 17:30 suurelt ekraanilt! Eraldi piletit üritusele ostma ei pea, sest PILET = sama päeva kinosnäki või -joogi ostutšekk! Rohkem infot siin.

Eripakkumine Vapianos

Hea laulu- ja tantsupeoline! Kui sul on laulu- ja tantsupeo käepael, siis on Vapianos sulle eripakkumine: Pomodoro või Carbonara pasta või Salame pizza hinnaga 3,90€. Pakkumine kehtib 5.07-7.07 käepaela ettenäitamisel toitu tellides! Täis kõht teeb tuju heaks!

Eripakkumine Apollo Kinos Solaris

Jäta laulu- ja tantsupeo käepael ümber käe, siis saad terve juulikuu käia eriti heade hindadega kinos! 2D filmi pilet on laulu-ja tantsupeolisele 3.50€ ja 3D film 3.90€!