Hetkel
vabu kohti

221
/ 237

7 ettevalmistusnippi laulu- ja tantsupeoks25. juuni 2019

Sel aastal saab 150 aastat Eesti esimesest laulupeost ning toimub järjekorras juba 20. tantsupidu. 2019. aasta laulu- ja tantsupidu kannab nimetust “Minu arm” ning on ood armastusele meie isamaa ja emakeele vastu! See on pidu, mis toob kokku imelised ja erinäolised hinged ning annab võimaluse laulda ja tantsida eemale argipäevarutiinist.
Käesolevas uudiskirjas jagamegi sinuga seitset nippi, kuidas muuta selleaastane laulu- ja tantsupidu 2019. aasta meeldejäävaimaks sündmuseks, eeldades, et teil kõigil on juba piletid ostetud!

Veepudel
Pea meeles, et sinu sisemus on justkui pisike tiik, mille kokkukuivamine paneks löögi alla kohalike konnade populatsiooni. Samuti võivad vedelikupuuduse korral muutuda meie häälepaelad kuivaks ning halvima stsenaariumi kohaselt püsivalt kahjustuda. Ära lase imeilusat päeva millelgi rikkuda ning haara kodust kaasa veepudel, mida on võimalik kohapeal puhta veega täita.
Kel veepudelit varnast võtta ei ole:

EQUA 24€ (Apollo Raamatupood)

Vihmakeep
Eesti ilm kipub olema muutlikuma meelega kui Kaksikute tähemärk (kirjutab Kaksikute tähemärgi esindaja) ning alati on parem olla hästi varustatud, kui kannatada. Kuna vihmavarjusid peole ei lubata, sest nendega on hea mööda laulvaid kaasmaalasi susata, viska kotti üks vihmakeep, mis kaitseb läbivettimise ja külmetamise eest.
Vinks-vonks vihmakeebi leiad:

Flying Tiger Copenhagen 4€

Watch I Wear 90€-120€

Piknikutekk
Ka tugevaimad väsivad, seepärast on hea mõte kaasa haarata üks mõnus piknikutekk. Piknikutekk ise võiks olla piisavalt suur, et mahutada ka olemasolevaid ja/või vanu sõpru, kellega peol kokku juhtud. Või piisavalt tilluke, kui tuled peole armsamaga. Ikka selleks, et teineteisele veelgi lähemal olla.
Piknikutekk peaks igal endast lugupidaval eestlasel kodus olemas olema, aga kui sina juhtud olema üks reeglit kinnitavatest eranditest, siis leiad valiku piknikutekke Solarise Hemtexist.

Hemtex pleed Wilmer 22,95€

Musta värvi mugavad jalanõud
Miski ei riku peomeeleolu rohkem kui keegi sinu uhiuue ja lumivalge ketsi peale astumas. Või siiski – hõõruvad jalanõud. Valged ketsid või 12-sentimeetrise kontsaga kingad püüavad kahtlemata pilke, aga esimeste puhul ei pruugi neist pärast pidu midagi järgi olla ja teiste puhul hakkad sa lihtsalt paari tunni möödudes endale etteheiteid tegema. Tule peole tumedat tooni mugavatas jalavarjudes – sinu jalad tänavad sind!
Inspiratsiooninurk:

NS King, Hilfiger 65,95€

BestBrands, Bianco 69€

ShoeShop, VANS 69€

Polaroid kaamera
Kui sa ei pildistanud laulu- ja tantsupeol kogetud hetki üles, kas sa siis üldse olidki seal? Polaroid kaamera on värskendav vaheldus iPhone’iga tehtud piltidele. Lisaks saad oma pildistatud meistriteosed ka kohe kaamerast kätte – tehnoloogia on imeline!
Hipsterite poolt heakskiidetud polaroid kaamera leiad Fotoluksist:

Fotolux, Instax Square SQ6 169€

Fotolux, Fujifilm  Instax 90 neo 149€

Päikeseprillid
Kui meid ei õnnistata laulu- ja tantsupeo toimumise päeval vihmaga, siis paistab kindlasti silmipimestav päike, mis sunnib laval toimuvat kissis silmadega vaatlema. Isegi kui päikest ei ole, tulevad päikeseprillid ikkagi kasuks, võimaldades meil ülevoolavate emotsioonide korral oma nutvad silmad professionaalselt ära katta. Win-win!
Kuidas oleks mõnega nendest:

Krunnipea, SUVI 49,90€

Hea tuju

Juba vanad eestlased teadsid, et halva tujuga head pidu ei saa! Nii et tõmba kops laulukaare all mereõhku täis; lase koos väljahingamisega lahti kõigest, mis hoiab sind tagasi seda päeva täiel rinnal nautimast ning alistu positiivsetele vibratsioonidele.

Imeilusaid elamusi, kallis Solarise pere!