Hetkel
vabu kohti

160
/ 237

Soengunõu selleks kevadeks: sassis lokid ja pilkupüüdvad klambrid20. mai 2019

Kevad on parim aeg oma pikka aega mütsi all konutanud kiharad valla lasta ja katsetada mõne uue põneva soengustiiliga. Aga millisega? Selle kevade soengutrende tutvustab Solaris keskuse juuksurisalongi Duglas stilist Kristine Mets.
VIIS soengusoovitust, millega sel kevadel pilke püüad!
  1. Tahad ei taha, aga tukk on ikka moes. Selle kevade tukatrendiks on beebitukk ehk tukk, mis lõppeb kulmudest ülevalpool ning kardintukk ehk veidi väljakasvanud tukk, miks keskelt kahele poole laiali sätitud. Siiski tuleb tuka lõikamisel meeles pidada, et hoolitsust vajab ta igapäevaselt
  2. Suured värvilised sädelevad juukseklambrid ja aksessuaarid – ära kasuta harilikke musti juuksenõelu nagu kõik teised, sest nüüd on moes säravad klambrid. Las ka teised näevad sinu juukseehet.
  3. Kõrge hobusesaba aeg on läbi, pats tuleb teha kuklasse – kanna krunni, punupatsi või hobusesaba, aga madalal.
  4. Juukseid värvides soovitan valida pastelsed või heledad toonid – natuke roosakaks või blondiks – praegu on sinu võimalus eksperimenteerida ja käia samal ajal kaasas maailmamoega.
  5. Kevad on käes ja tahad värskendust? Lõika juuksed lühikeseks – trendikas on bob soengustiil. Kui jääd soojal kevadhommikul päikest nautima ja läheb kiireks, siis pole hullu, sest veidi sassis ja lokiline bob on selle kevade kuumim soengutrend.