Hetkel
vabu kohti

210
/ 237

Mai on ema!7. mai 2019

Foto: Stina Kase

Maikuus on üks eriline päev. Selle päeva tähendus on meie kõigi jaoks teistsugune, kuid üks on kindel, meil kõigil on sel päeval põhjust tähistada. Muidugi on selleks päevaks emadepäev!

“Ma ei kujuta ette elu emaks olemiseta. Pauli sünd tegi minust väga palju adekvaatsema inimese – ma vastutan ühe imelise inimeolendi eest ja teen seda suurima kirega oma elus!” – Mai Palling

Mai on väga äge noor ema; teeb noortesaadet, kasvatab last ja näeb kiire elutempo juures alati stiilne välja. Temast inspireeritult mõtlesime saabuva emadepäeva puhul hoolsalt, mil viisil seda erakordset päeva erakordsed emad tähistavad. Võimalusi, kuidas emdepäev eriliseks muuta on ju mitmeid. Väike kingitus koos soojade sõnadega, meeldejääv õhtusöök koos meeldiva vestlusega, või hoopistükkis palju kingitusi ja kallistusi, kuhjaga ja korraga. Küllap teab igaüks meist, mis meie ema südame naeratama paneb.

Nõnda on alates homsest kõigil võimalik jätta soe sõnum emale Solaris keskuse Estonia ja Rävala poolse sissekäigu juures olevale klaaspinnale. Kõik vajalik südamliku sõnumi jätmiseks on kohapeal olemas, puudu on veel kõigest sinu sõnad sinu emale!

Aga üks küsimus jäi siiski vastamata, mida emale emadepäevaks kinkida? Arvame, et päeva lõpuks teab alati kõige paremini siiski ema ise! Sellepärast käisimegi ja küsisime Solaris keskuse emade käest, mis oleks nende jaoks kõige parem emadepäeva kingitus.

Greenika, Krunnipea disainipood:

“Minule, kui kahe väikelapse emale, on kõige parem emadepäeva kingitus ikkagi meelespidamine ning ühiselt veedetud aeg. Loomulikult ka isevalmistatud üllatus ja eriti kinkija enda siiras rõõm kingituse tegemisest. Emotsioonid ja loodud mälestused on need, mis jäävad kestma. Oma klientidele soovitame valida kingituseks selle, mis kannaks emotsiooni ja tekitaks kingisaajas äratundmisrõõmu. Krunnipeas on suur valik sooja südamega loodud tooteid, millega oma ema ning vanaema rõõmustada.” 

                                                                   Fotod: Vapiano

Marika, Vapiano restoran:

“Kõige parem kingitus minu jaoks oleks: veeta aega koos oma perega, kodus või koduselt hubases restoranis.”

Pirgit, LEVI disainipood:

“Mina sooviksin emadepäevaks lapse poolt ise tehtud kaarti ja mehelt ootaksin hommikusööki koos mõne vahva lillekimbuga.”

Soovime saabuvaks nädalavahetuseks kõikidele emadele kaunist emadepäeva!