Hetkel
vabu kohti

142
/ 233

Suur galakontsert “Eesti Naine emadepäeva kontsert”25. aprill 2019

Eesti naise tahtmine, jõud ja ilu on igavesed, kuigi paberil on seda lugejani toodud kõigest 95 aastat. Just selle tähiseni jõudmist kutsub sind koos endaga tähistama Eesti kõige väärikam naisteajakiri unikaalse kontserdiga 17. mail Alexela Kontserdimajas.

Ansambel The Swingers tuleb sel õhtul lavale suurejoonelise solistide koosseisuga: Tanja Mihhailova-Saar, Birgit Sarrap, Pearu Paulus, Mikk Saar ja Ott Lepland.

Esitusele tulevad nii kuulsamad hitid iga laulja enda repertuaarist, kui ka maailma muusika parimad palad eri žanritest ja ajastutest, kuid seda kõike muidugi The Swingersi omas kastmes, sest ansambel ongi ju eelkõige tuntud lisaks oma särtsakatele lavashowdele ka suurepäraste uusversioonide poolest tuntud hittidest.

Kuulda saab muu hulgas kindlasti selliseid lugusid nagu Pearu Pauluse “Neiu mustas kleidis”, Birgiti “Et uus saaks alguse”, Ott Leplandi “Jäädagi nii”, Tanja “Jäljed liival” või Mikk Saare “Me armastame Eestit”, kuid ka näiteks Eesti popklassikat nagu “Mis värvi on armastus”. Samuti saavad kõlama saates “Eesti muusika karikas” The Swingersi poolt uued töötlused saanud palad nagu “Isa tuli koju” ning ka väljastpoolt eestit tuttavad palad alates Frank Sinatra lugude töötlustest kuni Justin Timberlake-i “Can’t stop the Feeling”-uni välja.

Muhedad jutud, särtsakad laulud kuid ka ilusad ballaadid pluss suurepärased muusikud – see kõik on kokku üks imeline õhtu Eesti Naine 95 juubeli ning emadepäeva puhul.