Hetkel
vabu kohti

243
/ 237

KULTUURIAMPSUD SOLARISES / MAI 201917. aprill 2019

SOLARIS KESKUS

Kõik julged tantsupõrandale!

4. mail on Solaris aatriumis kella 16:00’st kella 21:00’ni epic Free Flow Studio tantsuvõistlus. Tantsima on oodatud kõik, algajad ja kogenud, võisteldakse kahestes tiimides vastavalt oma kategoorias ning tantsitakse kõiki stiile!

Loe rohkem infot Free Flow Studio tantsu battle‘st siit

ALEXELA KONTSERDIMAJA

10. mai / Briti rokk-kitarrist Steve Hacket tuleb taas Eestisse! 70ndatel kuulsa bändi Genesis ridades mänginud Hacketil on andekas ning uuendusmeelne muusik. Alexela Kontserdimajas tuleb aga esitamisele Genesis lood, Hacketi sooloalbum “Spectral Mornings” ja mehe värske album, mis ilmus selle aasta alguses. Kiirusta, kontsert on varsti välja müüdud!

👉Rohkem infot siit

17. mai / Emale emadepäevaks kontserdi pilet on alati hea mõte! Veel parem mõte on pilet “Eesti Naine emadepäeva kontserdile”, kus astub üle ansambel Swingers koos solistidega Birgit Sarrapi, Tanja Mihhailova, Mikk Saare, Pearu Pauluse ja Ott Leplandiga. Kõigest üks kontsert Alexela Kontserdimajas, ainult üks võimalus nautida head muusikat ja energilist showd.

👉Rohkem infot siit

26. mai / Üheksandat aastat korraldab JJ-Street tantsukool erakordse Streetshow tantsuetenduse. Selle aasta etendus kannab pealkirja „Kadunud põlvkond“, mis loob jutustuse sellest, kuidas maailm on pidevas pöörises, ning meie võimuses on seda keerist juhtida.

👉Rohkem infot siit

APOLLO KINO SOLARIS

10. mai / Detektiiv Pikachu hakkab juhtumit lahendama! Seiklusrohke, põnev ning eelkõige naljakas, “Pokémon: detektiiv Pikachu” ei ole mõeldud ainult Pokémoni fännidele. Kuulsale Pikachule annab hääle Deadpooli kehastav Ryan Reynolds.

👉Rohkem infot siit

17. mai / Põnev ja märulirohke John Wick keerab taas adrenaliini põhja! Keanu Reeves poolt kehastatav John Wickile on seatud pearaha väärtuses 14 miljonit ning teda ajab taga terve pearahaküttide armee. Üks on kindel, “John Wick: Parabellum” tuleb põnev ning kvaliteetne märuli koreograafia ja võrratu kinematograafia on garanteeritud!

👉Rohkem infot siit

24. mai / Lendav vaip, maagiline imelamp ja kelmikas ahv! Kõigile tuntud ja teada animatsioon “Aladdin” on peagi samanimelise mängufilmina kinoekraanidel. Seiklusrohke filmi toob teieni Guy Ritchie ning legendaarse Genie rolli kehastab Will Smith.

👉Rohkem infot siit

KINO ARTIS

26. aprill / Juba aprillis kinoekraanile jõudvas “Truu mees” filmis võib näha prantslaslikku suhtedraamat, mille keskmes on keeruline armukolmnurk. Üheks osatäitjaks selles Prantuse filmis on Lily-Rose Depp, kelle vanemad on kogenud näitlejad Vanessa Paradise ja Johnny Depp.

👉Rohkem infot siit

3. maiTõestisündinud loo põhjal tehtud film “Ingel” räägib loo hurmavast ja kaunist mehest nimega Carlos Robledo Puch. Vaatata oma süütule välimusele oli Carlos aga tumedate tegudega mees, kes mõisteti süüdi 40 röövis ja 11 surmas. Film räägibki loo sellest, kuidas filmistaarti välimusega noormees saab meedialt endale hüüdnimeks “surmaingel”.

👉Rohkem infot siit

10. mai / “Heades kätes” film on lugu ühe imearmsa beebi teekonnast sünnist headesse kätesse jõudmiseni. Ühtlasi kirjeldab film lastekaitsetöötajate argipäeva, mis ei ole üldsegi kerge, sest ka neil on vahel raske langetada õige otsus.

👉Rohkem infot siit