Hetkel
vabu kohti

239
/ 237

KULTUURIAMPSUD SOLARISES / APRILL 201927. märts 2019

Väljas on tunda värskust, loodus ärkab, ning sellega tuleb kaasa uus energia. Hea une saavutamiseks tuleb see energia kuhugi suunata, ning miks mitte kultuuri nautimisele!? Sest just aprillikuus naudib Solaris keskus, lisaks filmidele ning kontserditele, ka toidukultuuri, millest saavad kõik endale sobiva tüki hammustada. Hommikust lõunani, lõunast õhtuni, Solaris keskuses on aprillikuus kultuuri nii söögi kui ka meelelahutuse näol.

SOLARIS ON CHEF!

1. aprillist kuni 14. aprillini särab Solaris keskuses toidukultuur! Meie sotsiaalmeediast leiad inspiratsiooni nii hommiku-, lõuna-, kui ka õhtusöögi valikutest, mida Solaris keskuse toidukohtades ja -poodides leida võib. Jälgides Solaris Facebooki lehekülge, leiad magusat inspiratsiooni ning krõbedaid meeldetuletusi meie parimate toiduelamuste kohta. Instagramis näeb samuti isuäratavaid pilte, mis kutsuvad sööma.

Meie kodulehele kirjutavad oma toiduelamustest ning soovitustest blogijad Merilin Taimre ja Johandra-Lisett Iljušin. Muuhulgas tasub meie sotsiaalmeedial silm peal hoida, sest lisaks vägevale giveaway’le saad meilt infot ka mahedate Woldi pakkumiste kohta. Ära jää ilma kõige isuäravatamast aprilli algusest ja jälgi Solaris keskust nii Facebookis kui ka Instagramis!

Lisaks oleme kogunud kõik Solaris keskuse lõunapakkumised ühte kohta, iga päev uued elamused!

ALEXELA KONTSERDIMAJA

12.  ja 13. aprill / KOLM ETENDUST / Tuntud ja armastatud “Kaunitar ja koletis” muusikal on külalisetendusena Vanemuisest peagi Alexela kontserdimajas. See aegumatu lugu on täis siiraid emotsioone, tundeid ja eelkõige maagiat. Sobib nii väikestele kui ka suurtele muinasjutu fännidele, kelle jaoks võib see lugu kaunitarist ja koletisest olla unustamatuks elamuseks. 

👉Rohkem infot siit

24. aprill / Aprillikuus naerutavad publikut Tigeran Gevorkjan ja Mattias Naan. Koostöös on valminud stand-up show “Nina ja vunts”, mis ei jäta kedagi külmaks ega tõredaks. Tule ja naera, ning ära jää kauaks mõtlema, sest pilteid lähevad nagu soojad saiad!

👉Rohkem infot siit

APOLLO KINO SOLARIS

04. aprillil / ERIÜRITUSE raames näidatakse ühe korra ja ainult Solaris Apollo Kinos dokumentaalfilmi “Meie oma.” Filmis otsib Indrek Kivisalu vastuseid mitmetele toiduga seotud küsimustele. Kas see on kohalik, välismaine või mahetoit ja kuidas erinevad toidud meie kehale mõjuvad? Vastuseid aitavad otsida Kertu Jukkumi, Margus Silbaumi ja Merilin Taimre. 

👉Rohkem infot siit

12. aprill / Rallifännide aasta on alanud ülihästi! Ott Tänak on edukalt jahtimas maailmameistri tiitlit ning aprillis esilinastub dokumentaalfilm “Ott Tänak: the movie”. 2019. aastast võib saada Tänaku aasta, kuid dokumenaatlfilmis saab näha mehe ebaõnnestumisi ja katsumusi täis teekonda rallimaailma tippu. 

👉Rohkem infot siit

26. aprill / Selle aasta oodatuim blockbuster “Tasujad: Lõppmäng” jõuab kinodesse aprillikuu lõpus. Pärast traagilisi sündmusi filmis “Tasujad: Igaviku sõda” on universum kaoses. Paljud Tasujad on niiöelda tuhaks muutunud ning järele jäänud võitlevad nii vastuste kui ka ellujäämise nimel. 

👉Rohkem infot siit

KINO ARTIS

10. aprill / Loodus on ärkamas ning kõigile looduslähedastele inimestele on Kino Artises linastumas dokumentaalfilm “Viis aastaaega: Piet Oudolfi aiad”. Rahvusvaheliselt tuntud ja erakordselt andekas hollandlane Piet Oudolf on paljude ikooniliste linnakeskkondade autor, taimekasvataja ning revolutsiooniline mõtleja. Dokumentaalfilm saadab teda läbi viie aastaaja.

👉Rohkem infot siit

18. aprill / Videviku saagas” noorte tütarlaste südameid murdnud Robert Pattinson on pärast oma sädeleva vampiiri rolli võtnud enda kanda raskemaid ning tõsisemaid rolle. Õudus-draamas “Elu tähtede keskel”, mille tegevustik toimub kosmoses, mängib Pattinson meest, kes saab vastu enda tahtmist isaks. Filmi režissöör on tuntud prantslanna Claire Denisl. 

👉Rohkem infot siit

26. aprill / Tõestisündinud loo põhjal tehtud film “Ingel” räägib loo hurmavast ja kaunist mehest nimega Carlos Robledo Puch. Vaatata oma süütule välimusele oli Carlos aga tumedate tegudega mees, kes mõisteti süüdi 40 röövis ja 11 surmas. Film räägibki loo sellest, kuidas filmistaarti välimusega noormees saab meedialt endale hüüdnimeks “surmaingel”.

👉Rohkem infot siit