Hetkel
vabu kohti

185
/ 233

Kevadised värvitrendid vallutavad meeli14. märts 2019

Vaatamata lumisele märtsikuu algusele, mõtleme meie juba pingsalt kevadest. Tekkinud on tahe heita seljast tumedad talveriided, mõned kampsunid ongi juba pooleldi kapi põhja peidetud, ja hing igatseb plusskraade ning kirevat loodust! Vajadus kevade järele on nii suur, et käisime juba Solaris keskuse disainitänaval kevadisi värvitrende piilumas.

Disainitänaval paistsid kõige enam silma pastelsed värvitoonid. Ülekaalukalt leidus erinevaid kollaseid toone ning mõningate varjunditega sinseid värve. Muidugi on trendikas ka roosa nii erksal kui tuhmil kujul. Nõnda on WatchWear värvikas Happy Socks Rolling Stones kollektsioon igati trendikas ja nende kandmiseks ei pea esimesi kevadilmasid ootama jäämagi. Sokid jalga ning argipäev ongi juba positiivsust täis!

Julgemad võivad peale visata Eszka pika ja eest lahti oleva kardigani. Sellega paistad juba kaugelt silma! Kõik kardiganid on omapärased ja ainulaadsed, sest Ungari disainer Szakos Kriszta ei tee kunagi kahte samasugust toodet. Pealegi hoiab see sooja ning aitab sind kaitsta kiusliku kevadtuule eest, mis võib ka kõige tugevamate põue sattuda. Kardigani valiku leiad Krunnipea disainipoest.

Need, keda väga värvikad statement riideesemed ei huvita, võivad end ehtida kevadiselt lõbusate aksessuaaridega. Lisaks KIRSS kirevatele ehetele, mis panevad kõigi silmad särama, leiab LEVI disainipoest ka Darja Popolitova kõrvarõngad! Paljud Popolitova eksemplarid kõnetavad selle kevade värvitrende suurepäraselt.

Kevadiste värvitrendidega ehtimisel ei pea aga ainult iseendaga piirduma. Nimelt leidsime Eesti Disaini Majast Liisu Arro linnumotiiviga desserditaldrikud ning ka vaagnad. Need roosad, kollased kui ka türkiissinised keraamikatooted on erksad, kelmikad ning lisavad kodule omapära. Ning ehk toovad ka tuppa seda kauaoodatud kevade tunnet, mis hetkel veel nii kaugena näib.