Hetkel
vabu kohti

109
/ 233

Solaris on armastus6. veebruar 2019

“Armastus on rumalate tarkus ja tarkade rumalus” – Samuel Johnson

“Kõigepealt armasta iseennast, küll kõik muu tuleb iseenesest.” – Lucille Bell

“Armastada tähendab lakata elamast eneses selleks, et elada teises olevuses.” – Aristoteles.

Armastus on miski, mille kirjeldamiseks võime leida tuhendeid sõnu. Kirjanikud, luuletajad, filosoofid – kõik on proovinud kirjeldada armastust ja panna seda sõnadesse. Aga vahel jääb sõnadest väheks, ning kui see juhtub, siis ütleb muusika rohkem kui tuhat sõna. Ja kui teha kellelegi kingitus otse südamest, siis võib juhtuda, et sõnu ei olegi vaja.

SOLARIS ON JAZZ

Sel aastal tähistab Solaris keskus saabuvat sõbrapäeva natuke teisiti: 13. veebruaril jazzmuusika saatel, et süstida sõbrapäeva nädalasse veelgi rohkem armastust. Solaris on armastus, Solaris on jazz! 

Ja jazzmuusikat jagub terveks päevaks, sest Solarise avamisest kuni sulgemiseni kõlab keskuses Eesti artistide jazz-playlist. Nõnda mängime keskuses jazzi igal kolmapäeval aasta lõpuni!

Kell 12:00 algab Lõunajazz Apollo raamatupoes, mille raames esinevad Alfa Collective ja Jana Kütt Trio.

Kell 17:00 astub Solarise aatriumis üles Helin-Mari Arder kvartett ning keskuses kõlavad bossa nova nõtked ja lummavad rütmid.

👉 Esinejate kohta leiad rohkem infot siit.

NIMETÄHEGA RIPATS

Disainihuvilistele teeb Krunnipea disainipood, koostöös Soma Jewellery looja Sofiaga, väikese kingituse. 13. veebruaril kell 16:00-19:00 on võimalik Krunnipeas valmistada personaalne ja tähendusrikas ehe. Hõbedast kaelakee ripatsile tehakse kohapeal sinu soovitud nimetäht, mis sobib imehästi sõbrannale kingituseks!

SUHKRUPATU DISAINI POP-UP

Jazzmuusikaga täidetud kolmapäeval, 13. veebruaril kell 10:00-19:00, on Solaris aatriumis LEVI Disain Shop ja Pärli pop-up! Esindatud on sellised brändid nagu Kirss, Pi-ret, Hiil, L-Enamel, Lisa Kroeber jpt.

Aga see ei ole veel kõik! Disainitoodetega tutvudes on võimalik süüa ülimaitsvaid Suhkrupatu tassikoogikesi (kõrvale tasuta kohv). Suhkrupatt valmistab 100% vegan maiustusi, mis sobivad hästi peolauale, sünnipäeva pidustusteks, ning muidugi ka sõbrapäeva tähistamiseks! Seega kolmapäeval tasub kindlasti tulla Solaris aatriumisse disainitoodetega tutvuma, sest samal ajal tassikoogikestega patustada! 

👉 Suhkrupatuga saad lähemalt tutvuda siin!

SÕBRAPÄEVA KINGI-JUHT

Sõbrapäeval kallimale või sõbrannale kingituse tegemine ei ole lihtne. Küllap mängib siin ka rolli see, et kõige paremad kingitused jõudsid jõuludeks kuuse alla. Aga ole mureta, selleks, et sõbrapäeva kingituste ostmine oleks natuke kergem, panime sulle kokku väikese kingi-juhi. See on inspireeritud sõprusest, armastusest ja punasest värvist. ♥️

1. Illy kohvioad Vapianost 2. Soma kõrvarõngad Krunnipea disainipoest 3. Beats Studio3 Wireless kõrvaklapid iDealist

4. maitsvad trühvlid Gustavist 5. kruus Hemtexist

6. “Täht on sündinud” DVD Apollo raamatupoest 7. La Gioiosa Rose vahuvein Delice & Solaris toidupoest

8. Naughty Game LEVI disainipoest 9. punased roosid Lillebutiigist 10. Tilk käekreem Pillerkaarest 

♥️ Soovime kõigile Solarise sõpradele, head sõbrapäeva! ♥️