Hetkel
vabu kohti

19
/ 237

Solaris on kingitus4. detsember 2018

 

Solaris on kingitus

Jõulutuled säravad, õues on karedad miinuskraadid, nägu salli sees peidus – ja hinge on pugemas ootusärevus. Jõulud on peagi kohal! See on aeg, mille veedame lähedastega ja meile kõige kallimatega, meenutades möödunud aasta seiklusi ja avades kingitusi. Kingitusi, mis on tehtud mõttega, toovad naeratuse näole ja teevad südame soojaks. Nendel jõuludel võid olla just Sina nende 24 hulgas, kes saab Solariselt toreda kingituse!

Väärtustame ja peame kinni sellest, mis on pühade puhul olulisem kui liigne tarbimine – inimesed meie ümber! Sellepärast kingimegi lähedastele kvaliteetseid kingitusi, mis ei kaota mõne aastaga oma väärtust ning ei unune sahtli põhja. Kingime mõttega tehes pai ka keskkonnale.

Kutsumegi kõiki jõulude ajal tarbima mõttega. Lähedastele kingitusi teha on tore, kingitusi saada on samuti hea. Solarisest leiad kvaliteetsed Eesti disaini kingitusi, mis rõõmustavad igat kingisaajat. Need on kingitused, mis säravad igas päevas. Need on mõttega kingitused.

KingiKalender

Jõulud on rõõmu jagamise aeg. Jõulud on ka täis üllatusi! Solaris avab oma Instagrami kontol @solariskeskus iga päev kingi-akna ning kingib selles peituva kingituse ühele oma jälgijale. Pungil KingiKalenderisse on kingitused peitnud Solarise enda disainipoed, kauplused ja restoranid. Osalemiseks piilu meie Instagrami!

Tasuta jõulupildid fotograafiga

Jõulud on ka aeg, kus tahame teha head. Solaris on aastaid viinud jõulumeeleolu sinna, kus seda kõige rohkem oodatakse. Eesti Lasterikaste Perede Liitu toetades oleme täitnud suurperede kõige isiklikumaid ja salajasemaid soove ning pakkunud neile meeldejäävaid elamusi. Ka sel aastal toetab Solaris suuperesid ning ka sina saad sellesse panustada tulles pildistama Solarise fototuppa!

Pildistamine toimub kahel nädalavahetusel, 15.-16.12 ja 22.-23.12, kell 12-15, Solaris Keskuse aatriumis.

Pildistamine on tasuta ja sinu fotod jõuavad koheselt sinu e-posti. Jagades oma pilte sotsiaalmeedias koos hästägiga #solarisonkingitus, annetad meie abiga iga postituse pealt 1€ Eesti Lasterikaste Perede Liidule.

Tule ja aita jagada rõõmu!

Eksklusiivne 2 Quick Start kontsert Solarise aatriumis

16. detsembril kell 15.00 annab Solaris Keskuse aatriumis eksklusiivse kontserdi ansambel 2 Quick Start. Tegemist on ainukese kontserdiga enne bändi juubelikontserti Saku Suurhallis. Kas tuled kui saad?

Solarise Müstilised Kingitused

Detsembris leiad Solaris Keskusest müstilisi kingitusi. Disainipoed Levi ja Pärl ning kauplused Watch Wear ja Pillerkaar teevad jõulushoppingu lihtsamaks: osad kingitused on müügil pakitult! Ostad kingituse oma kallimale, kuid ei tea täpselt, mis kingipakist välja hüppab? Kõlab hullumeelselt? Ei. Kõlab ägedalt!

Sest saladuslikult pakitud kujul saad kingituse selle tegelikust väärtusest kuni kolmandiku soodsamalt, ja üllatuse saad peale kauba. Lisaks on kõik kingitused on pakitud mõttega ehk kasutades taaskasutatavaid materjale. Hoolides keskkonnast hoolid ka oma lähedastest.

Pane teele jõulusoov

Solarise aatriumist leiad sooviseina, kust saad endale võtta pisikese jõulusoovi ning asemele jätta toredaid soove lõppevaks aastaks ka teistele. Oma head soovid postita ka sotsiaalmeediasse ning kasuta #solarisonkingitus.

Paki oma jõulukingid tasuta

Ka sel aastal saad kõik Solarisest ostetud kingitused lasta meie lillebutiigis tasuta ära pakkida! Pakkimislett avatud alates 14.12.