Hetkel
vabu kohti

128
/ 233

Väärt soovitused! Need on asjad, mida moodne naine sel kevadel vajab9. märts 2018

Solaris Keskuse lillepoe perenaine Helle ei ole ise mingi müürililleke – kui täna astub särav naine üles modellina ja kannab välja ka kõige pöörasemad kevadtrendid, siis ilmade soojenedes hüppab ta hoopis surfilauale ja teeb sellel peadpööritavaid trikke. Sest elu peab ise meelejäävaks muutma!
Vahvad vimkad ja julged värvid iseloomustavad stilist Alli-Liis Vandeli sõnul ka tänavust kevadmoodi. Hellele valiski stilist komplekti lähtuvalt tema isiksusest ja julgest juuksetoonist. “Helle on nii särav ja äge persoon – tahtsin seda näidata ka rõivaste valikuga,” selgitas Vandel ning lisas, et punaste ja oranžikate juustega naised võivad rõivastuses julgelt valida siniseid ja rohelisi toone, mis on hetkel väga trendikad. Nii langeski stilisti valik just sinakal taustal roosidega Tiina Talumehe kleidile, mida Helle Solaris Keskuse kevadkampaania modellina üles astudes kannab.
“Kuna trendid vahetuvad nii kiiresti, siis loomulikult soovitan ma inimestel leida kindel lõige, mis teda kaunistab ja milles ta end mugavalt tunneb – nii tuleb sisemine sära kõige paremini esile,” lausus stilist ning lisas, et iga trendiga ei saa ega peakski kaasa minna. “Selles kirevas maailmas tuleb siiski iseendaks jääda!”
Küll aga soovitab Vandel soetada endale sel kevadel ühed isikupärased ja suured kõrvarõngad – nagu näiteks need Tanel Veenre ehtekollektsiooni kuuluvad sinised tilgad, mida kannab Helle. “Aksessuaaride valimine võiks olla lõbus ja tihipeale annabki just mõni uus ehe või kott kogu kostüümile viimase lihvi.”
Solaris Keskuses on Vandeli sõnul esindatud tõeliselt lai valik kodumaiste disainerite ja ehtekunstnike loomingut, mille hulgast leiab vaimukaid ja originaalseid asju ning tihtipeale ei ole need ka nii kallid, kui arvatakse. “Tuleb tulla lihtsalt vaatama, proovima ja enda asi ära tunda,” soovitas ta.
KEVADINE MEIGISOOVITUS:
“Kui päike juba kõrgemalt paistab ja rohkem silmi kissitama paneb, siis soovitan kindlasti kasutada silmameigi puhul primerit – see hoiab meigi paigal, lisab värvile intensiivsust ega laste sel väikestesse kortsukestesse koguneda,” soovitab meigikunstnik Arnika Arula, kes tegi Hellele kevadise ja kerge jumestuse Solaris Keskuses asuvas Eestimaist kosmeetikat müüvas kaupluses Pillerkaar mineraalkosmeetikaga Ontic Minerals. Kõik selle kaubamärgi tooted on julmusevabad, arendatud ja testitud Tartu laboratooriumis ning valminud käsitööna loodusest pärinevatest koostisosadest.
KEVADINE SOENGUSOOVITUS:
Vahel võib ju soenguga vedi rohkem vaeva ka näha! Tõelise Hollywoodi glamuuri ja püsivad lokid saavutad nii: kui oled kuumade tangidega loki juustesse keeranud, siis lase sel kõigepealt maha jahtuda, hoides seda paar sekundit peale tangide eemaldamist peopesas. Hellele tehti soeng Solaris Keskuse juuksurisalongis Duglas ning püsiva ja läikiva tulemuse saavutamiseks kasutati Beverly Hills juuksehooldusvahendeid.
Modell: Helle
Asukoht: Solaris Keskus, Mademoiselle’i kohvik
Stilist: Alli-Liis Vandel
Fotograaf: Arttu Karvonen, Alina Birjuk
Meik: Arnika Arula (Pillerkaar)
Soeng: Agnes Altmäe, Kristina Mets (Duglas)
Rõivad, aksessuaarid: Tanel Veenre kõrvarõngad, Calvin Kleini käekell (Solaris Keskuse Goldtime)
Piret Kartuse kaelakee, KORALLINE käekott, Tiina Talumehe kleit, Dear Freedom’i kasukas, Eesti Juveeli sõrmus (Disainipood LEVI), Saapad (Shoeshop).
VAATA SIIT ka, millised tuuled kevadel meestemoes puhuvad.