Hetkel
vabu kohti

176
/ 233

Sõbrapäeva kink tuleb südamest5. veebruar 2018

Mina isiklikult olen üks suur valentinipäeva austaja. Nimelt meeldib mulle selle tähtpäeva puhul just see, et Eestis on see päev tuntud kui sõbrapäev, mis annab meile kõigile võimaluse meeles pidada ka enda parimaid sõpru ja sõbrannasid, mitte ainult kallimaid. Ja see teeb selle tähtpäeva minu arvates väga eriliseks, kuna igaühele meist meeldib, kui teda meeles peetakse!

Ma olen ühtlasi ka üks nendest inimestest, kes kohe naudib teistele kingituste otsimist. Kahjuks olen igal aastal enne sõbrapäeva veidi murelikke meesterahvaid märganud, kes kingituste valimisega hätta on jäänud. Olen neile alati soovitanud just neid südamest tulnud kingitusi ning selle tähtpäeva auks on Solaris keskuses juba mitmed poed välja kuulutanud toredad kampaaniad, millega on kingituste otsijate elu lihtsamaks tehtud.

Näiteks on disainipoes LEVI veebruarikuus käimas tore heategevuskampaania, kus Sin Sia ripatsi ostuga saad aidata Eesti Koerte Pääste Seltsi ning MTÜ Kassiabi. Nimelt annetab LEVI disainipood igalt ostult 10€ Eesti Koerte Pääste Seltsile ja 10€ MTÜ Kassiabile. Miks mitte kinkida enda armsale sõbrannale üks ilus käpa-kujuline ripats, millega aitad endast nõrgemaid!

Pandora ehtegurmaanidele on just valentinipäeva puhul välja tulnud uus kollektsioon, mille hüüdlause “Do surprise her” sobib selle tähtpäevaga imeliselt. Lisandunud on palju imeilusaid südamekujulisi amulette, sõrmuseid ning kõrvarõngaid, millega enda kallimat üllatada. Valikus on sentimentaalsed tabalukust inspireeritud ehtekomplektid ning juurde on tulnud unikaalsed roosades toonides ehted. Lisaks on neil käimas 01.02-14.02 kampaania: Osta 79€ eest ja saad veel ühelt tootelt 29€ soodustust.

Women’s Secret on samuti enda väljapanekud juba kingiotsijatele sobivaks kujundanud. Iga naine armastab kvaliteetset, mugavat ja ilusat pesu ning minu arvates on nende uues kollektsioonis palju selleks tähtpäevaks sobivaid valikuid. Lisaks leiab nende poest ka toredaid aksesuaare, millega sõbrannasid üllatada.

Kui kingitused on valitud ja/või tahad ühte armsat žesti teha, siis haara Solarise lillepoest 0. korruselt kaasa mõni õrn lilleõis või -kimp ning usu mind, et lihtsuses peitub võlu! Sõbrapäeva mõte on meeles pidada meile kalleid inimesi, seega olgu see siis armas ehe, kena pesu või hoopis mõni ilus lilleõis, millega sellel korral otsustad neid üllatada, siis tea, et just Solaris keskusesse tasub kindlasti piiluda!

 

Triinu Maasik
Moeblogija
www.fashionnotesbytriinu.com