Hetkel
vabu kohti

99
/ 233

Veel uuem ja veel tuusem ja veel suurem Watch Wear Solarises!12. september 2017

Peaksin vist oma Watch Wear lugu alustama veidi kaugemalt, nimelt on mul endal olemas legendaarne kollane Rains vihmamantel ja seda juba paar aastat ning alati kui mõnda täitsa võhivõõrast inimest linnapildis Rainsis märkan, siis tekib soe sõbralik tunne. Umbes selline, et oh kui äge, et keegi veel on enda jaoks Rainsi avastanud! Kuid Rains ei piirdu ainult kollaste keepidega ja selle avastamiseks tasub kõigepealt avastada suuremat sorti WW pood Solarises, lihtsamas keeles – lisaks Estonia poolsele väiksele butiigile on nüüd kontserdisaali tiivas midagi uut! Ja nagu kõlab legendaarne Game of Thrones tsitaat “Brace yourself winter is coming” saame seda veidi väänates öelda kohaliku kliima kohta “Brace yourself rain is coming” ja Rainsil on selleks puhuks meeste, naiste, pikki, lühikesi, roosasid, punaseid, oranže, halle, siniseid, musti, keepe, mantleid, mütse ja nüüdsest isegi pükse, saladuskatte all võin öelda, et peagi on saabumas ka Rains Limited Edition ja seda saab ainult WW poest.

Kuid aitab vihmast, jätkame kõnealuse skandinaaviualiku kaupluse avastamist ka teiste kaubamärkide valguses. Samal hetkel kui mu sõrmed antud juhtkirja trükivad pakivad WW töötajad lahti Happy Socksi loodud tuttuue brandi HYSTERIA sokke, Happy Socks tõi hiljuti Eestisse ka legendaarse DJ’ga koostöös sündinud Steve Aoki kollektsiooni. WW lettidele on jõudnud ka seninägematud 100% PET plastpudelitest toodetud Pinqponq kotid ja kauba valikut täiustab erinevate kaubamärkide kureeritud tossuvalik.

Midagi ka kodumaise disaini sõpradele, kuigi poes jalutades ei arvaks äragi, et tegu pole järjekordse välismaise üllitisega. Mõnusad ülipikkade varrukatega pusad K-ST poolt nii meestele kui naistele, valikus hetke trendivärv beebiroosa ning alati moodne must.

Soodustuste fännina vibutan näppu ka suvelõpu allahindluse suunas ja pilgutan silma, sest 30-50% sooduka valik oli pehmelt öeldes vaimustav.

Üldine tunnetus uues poes on aga avar, helge, sõbralik ning muhe. On näha nii minimalismi kui julgeid värve ja mis väga oluline – tõeliselt tuusa kaupa jagub ka meestele, kes tihti kurdavad, et kusagil pole Tallinnas põnevatele meeste toodetele mõeldud. Seega kõik see mees ja naine minge vaadake mitu ahvikese kujulist lampi Watch Wear poe peale kokku arvutate!

 

Helene Vetik
www.uustuus.ee