Hetkel
vabu kohti

176
/ 233

Puhkuselainele nii keha kui ka meel!3. juuli 2017

Tänavune suveilm on meid kõiki küll pika ninaga jätnud, kuid see ei tähenda, et juulikuu ei võiks olla see imeline aeg aastas, kus võtta aeg maha ning vähemalt paariks nädalaks argirutiinist välja astuda. Sest puhkama ju peab!

Selleks, et puhkus saaks kosutav ükskõik millise ilmaga on seekordsesse uudiskirja kokku kogutud noppeid lausa kolmest erinevast Solarise Keskuse kauplusest, mis kõik hoolitsevad selle eest, et puhkuselainele saaks nii meie keha kui ka meie meel.

Kuna optimist minu sees loodab, et ehk siiski seda rannailma see suvi meile ka antakse, siis seadsin esimesena sammud women’secreti kauplusesse, kust vaatas vastu võimalik, et terve südalinna suurim ujumis- ja rannariiete valik. Oli mummulisi bikiine, oli troopilise mustriga paare, oli monokroomseid näiteid, korrigeerivatest trikoodest rääkimata. Meeldiva üllatusena sain kohapeal teada, et lisaks ujumisriietele ning lendlevatele rannakleitidele leidub women’secreti suvekollektsioonis ka erksatoonilisi plätusid ja sandaale ning ülesuuruses õlakotte, kuhu kõik vajalik randa, piknikule või päevasele väljasõidule minekuks kaasa pakkida.

Kui rannarõivaste valikuga on ühele poole saadud, siis soovitan võtta suund Pillerkaare poodi. Mind viisid sinna ennekõike kõlakad, et ilmavalgust on näinud uus kodumaine ilubränd LUUV, mis valmistab isepruunistavaid kuivõlisid. Olgem ausad, selliste ilmadega ei ole minu nahk kohe kindlasti oma suvist jumet saavutanud ja mis võiks olla parem, kui seda olukorda parandada just nimelt loodusliku ja siin samas Eestis valmiva isepruunistajaga. Lisaks kolmele isepruunistavale kuivõlile on LUUV brändi valikus ka looduslik šampoon ja dušigeel, mis on ideaalsed suvilasse kaasa haaramiseks.

Lõpetuseks seadsin ma sammud ühte oma lemmikasutusse terves Solarise Keskuses ning selleks ei ole muu kui Apollo raamatupood. Olen minagi üks nendest, kes leiab, et see ei ole õige puhkus, kui selle jooksul ei saa läbi loetud vähemalt üks raamat. Lisaks olen ka see inimene, kes võib raamatupoes veeta uskumatult palju aega, sest uudistamist on ju alati nii-nii palju. Ei olnud erand seegi kord ning tõdesin rõõmuga, et Apollost leiab raamatu näol kaaslase ükskõik, milline see eesseisev puhkus ka ei oleks. Kas on plaan minna linnapuhkusele mõnda suurlinna? Sellekohaseid raamatuid leiab nii reisisektsioonis kui ka moeraamatute varamust. Kas on plaan suvilas külalisi värskete saadustega võõrustada? Uusi retseptiraamatuid on koheselt võtta! Või tahaks lugeda rahulikult hoopis midagi kergemat või äkki vahelduse mõttes hoopis sisukat ajakirja? Apollost leiab kõike ja enamgi veel.

Kõige selle valguses ei suuda minagi oma peatselt algavat puhkust ära oodata ja lootkem siis üheskoos, et päike meie tänavuste puhkuseideega samuti kaasa tuleb!

 

Aljona Eesmaa,
Moetoimetaja, stilist ja blogija
behindthescenesprgirl.net