Hetkel
vabu kohti

225
/ 233

Ehted koolilõpetamiseks Solarisest22. mai 2017

Viimase kevadkuu lõpuga hakkab kätte jõudma aeg, mida vist küll kõik eestlased pikisilmi ootavad, sest on ju pikad ning soojad suveilmad kohe-kohe ukse ees. Juunikuu toob endaga kaasa aga ka palju enamat kui lihtsalt soojemaid ilmasid. Nimelt tähistb juunikuu saabumine paljude noorte jaoks ühe tähtsa eluetapi lõppu, olgu selleks siis põhikooli, gümnaasiumi või ülikooli lõpetamine.

Lõpukleidid on neidudel kindlasti kõigil praeguseks juba välja valitud. Kuid vähemtähtsana ei tasu sealjuures unustada ka kleidi juurde sobivaid ehteid, mis mitte ainult ei kaunista, vaid annavad kogu riietusele juurde selle viimase lihvi ja kuhjaga isikupära.

Nii nagu rõivamoes, on ka ehtemaailmas omad trendid, mis aasta-aastalt muutuvad ja uuenevad. Selleks, et lähemalt tutvuda praeguste ehtetrendidega ning leida need kõige popimad ehted lõpetajatele, seadsin ma sammud Solaris keskusesse ja tegin seal lähemalt tutvust Eesti Disaini Maja ja Goldtime kaupluse ehtevalikuga.

Eesti Disaini Majast, nagu nimigi ütleb, leiab kohalike disainierite käe all valmistatud ehteid. Valik on tohutu-suur ja erinäoline alates toodevalikust ja lõpetades värvide ja huvitava materjalikasutusega. Läbivaks jooneks, eriti meestele mõeldud ehete ja aksessuaaride osas, on kindlasti puidust valmistatud ehted, nahadetailid ja minimalism. Naispoolele leidub aga palju suuri ja pilkupüüdvaid statement ehteid alates käevõrudest ja rippuvatest kõrvarõngastest kuni kaelakeede ja prossideni välja. Mis on aga Eesti disainerite ehteid kandes vast et kõige suuremaks kirsiks tordil, on see, et neil kõigil ehetel on justkui oma lugu rääkida, olles ainulaadsed ning isikupärased.

Goldtime kauplus on tuntud oma laia ehte- ja kellavaliku poolest. Lisaks klassikalistele väärsimetallidest ehetele, mis on oma ajatuse ja väärtuse poolest imelised kingitused koolilõpetajatele, jäädes alati endaga sündmust ja kinkijat meenutama, pakub Goldtime ka soodsamas hinnaklassis poolväärisehteid. Suuri rippuvate kividega kõrvarõngaid, mis on ehtemaailmas hetkel üks populaarsemaid trende, leiab kauplusest rohkem kui küllalt. Sellised tähelepanupüüdjad lausa ootavad, et neid lõpukleidi juurde aksessuaarina lisada. Sinna kõrvale ka samas toonis sõrmus või käeehe ning koolilõpuaktused võivad alata!

 

Kristjaana Mere,
Moe-ja elustiiliblogija
www.kristjaana.com