Hetkel
vabu kohti

178
/ 233

Raamatu „Paarisjooga“ esitlus koos 14. detsembril5. detsember 2016

14.12 kell 17:00 toimub Solarise Apollos raamatu „Paarisjooga“ esitlus koos näidistreeninguga. 

Paarisjooga annab võimaluse avastada iseennast teise kaudu. See õpetab kuulama partnerit, otsima ühist tasakaalu, pannes end proovile nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Saab julgustada teineteist keerulisi asendeid proovima. Õpite lõdvestuma, nautima protsessi kulgu ning naerma iseenda üle.
Need harjutused väärivad igati usaldusharjutuste nimetust, sest vastastikusele usaldusele suuresti kogu harjutuste seeria tuginebki.

See raamat ei räägi ainult joogast, vaid kahe Eestis tunnustatud treeneri enesearendavast teekonnast keha ja meele treeninguteni ning väärtusest, mida nad sellel teel avastasid.

Raamatus tutvustatakse, kuidas paarisjooga harjutustega treening huvitavamaks ja väljakutseid pakkuvamaks muuta, õpetades samal ajal kuulama partnerit ning võimaldades avastada iseennast teise kaudu.
Esitatud paarisjooga harjutused on inspireerivad ning toovad välja harjumuspärasest mugavustsoonist. Neid tehes saab loota vaid kaaslasele, pannes end proovile nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Maitsekad ja ebamaiselt kaunid fotod aitavad harjutusi hästi mõista. Lisaks on iga harjutuse juures joonised, mis tutvustavad, millistes lihasgruppides peaks venitust või pingutust tunnetama.

paarisjooga-a4-apollo-011216