Hetkel
vabu kohti

176
/ 233

Solarises avati Eesti esimene Tai ökokosmeetika esinduspood13. november 2015

Solaris Keskuses avati Baltimaade esimene looduslike spaatoodete ja ökokosmeetika kauplus Lemongrass House.

Tegemist on Taist pärit tunnustatud ökokosmeetika kaubamärgiga, mille käsitööna valminud tooteid kasutavad paljud luksushotellid ja SPA-d üle kogu maailma.

Solarise 1. korrusel avatud poes on saadaval laias valikus tooteid kogu perele alates seepidest, šampoonidest, dušigeelidest, näo- ja kehahooldustoodetest, eeterlikest- ja massaažiõlidest, kuni erinevate taimeteedeni. “Võin kinnitada, et olen ise nende toodete suurim fänn, sest lisaks naturaalsetele koostisosadele on neil ka värske ja meeliülendavalt hea lõhn,” lausus Põldma Kaubanduse AS nõukogu esimees Maile Põldma, kes avastas Lemongrass House tooted esmakordselt enda jaoks perereisil Taisse ning otsustas need ka Eesti kaubandusvõrku tuua.

Lemongrass House on pereettevõte, mis sai alguse 1996. aastal Tais. Nende ettevõtmist on inspireerinud kohalikud taimed ning nende raviomadused. Tänaseks on väikesest pereettvõttest kasvanud suur jaemüügi kett, kelle tooteid müüakse enam kui 30 riigis üle kogu maailma. Lemongrass House on tänaseks tõusnud üheks juhtivaks koostööpartneriks paljudele professionaalsetele SPA-salongidele ning viie tärni hotellidele Austraalias, Türgis, Hong kongis, Šveitsis ja mujal maailmas.

Kõikide Lemongrass House toodete valmistamiseks kasutatakse ainult naturaalseid koostisosi, need on parabeeni- ja sulfaadivabad ning nende toimet ei ole kunagi katsetatud loomadel.

Lemongrass House