Hetkel
vabu kohti

209
/ 237

Kuningriik kutsub!25. jaanuar 2012

 

Solaris Keskuse kampaania „Kuningriik kutsub“ reeglid

1. Kampaania korraldaja

Solaris Keskus AS, Estonia pst. 9, Tallinn, Eesti Vabariik, reg kood 10674030, üldtelefon 6155100, e-mail info@solaris.ee, www.solaris.ee

2. Toimumise aeg & koht:

26.01-12.02.2012 kõikides Solaris Keskuse kauplustes, kinodes ja söögikohtades.

3.  Auhind

4-päevane reisipakett Londonisse kahele täiskasvanule ja ühele lapsele (kuni 12. aastane)

Reisipaketis sisalduvad:

– lennupiletid Tallinnast Londoni ja tagasi

– 3 ööd majutust 4* hotellis Londoni kesklinna piirkonnas (kahene tuba lisavoodiga)

– muusikali „Lion King“ piletid

Lisanduvad:

• reisikindlustus

Reisiperiood 19.03.12-30.09.2012

4. Loosimine

Alates 27.01.2012 loositakse igal kampaaniapäeval kell 15 Solaris Keskuse aatriumis välja üks finalist, kes pääseb reisi finaalloosimisele.

Kokku loositakse välja 18 finalisti.

Finalistide loosimisel osalevad kõik kupongid, mis on loosimispäeval kella 15-ks laekunud Solaris Keskuse aatriumis olevasse loosikasti.

Finalistide nimed avaldatakse loosimisele järgneval päeval Solaris Keskuse kodulehel www.solaris.ee

Perereis Londonisse loositakse finalistide vahel välja 14.02.12 Solaris Keskuse aatriumis. Finaalloosimisel peavad finalistid isiklikult kohal olema koos oma ostutšekiga. Finaalloosimise täpse toimumise aja ja koha annab Solaris teada finalistidele e-maili teel ja solaris.ee kodulehe vahendusel. Kui võitjaks osutunud isik puudub finaalloosimiselt või kui tal ei ole ette näidata ostušekki, loositakse välja uus võitja.

Reisi võitja nimi avaldatakse hiljemalt loosimisele järgneval nädalal Solaris Keskuse kodulehel www.solaris.ee ja Solarise Facebooki lehel.

5. Osalemine

Kampaanias osalemiseks tuleb sooritada ajavahemikus 26.01-12.02.2012  ükskõik millises Solaris Keskuse kaupluses, kinos või söögikohas vähemalt 15-eurone ost. Ostja saab müüjalt kupongi. Ostja peab täitma kupongi kõik väljad ning pistma täidetud kupongi Solaris Keskuse aatriumis, 0-korrusel asuvasse loosikasti. Iga üle 15 eurose ostu eest antakse 1 kupong.

Selleks, et tõestada oma ostu sooritamist ja kindlustada oma osalemine loosimises, tuleb ostutšekk alles hoida!

6. Osalemisõigus

Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud, välja arvatud Solaris Keskus AS ja kampaania läbiviimisega seotud firmade (Solaris Keskuse rentnikud, Estravel AS & AD Angels OÜ) töötajad ja nende pereliikmed.

Lisainformatsioon

7. Kampaania auhind:

7.1. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.

7.2. Auhinnaks on 4-päevane reisipakett Londonisse kahele täiskasvanule ja ühele lapsele (kuni 12-aastane) ning muusikali “Lion King” piletid.

7.2.1. Reisipaketis sisalduvad:
– lennupiletid Tallinnast Londonisse ja tagasi
– 3 ööd majutust 4* hotellis Londoni kesklinna piirkonnas (kahene tuba lisavoodiga)
– muusikali “Lion King” piletid

7.3. Võitjal lasub kohustus vormistada piisava kattega reisitõrke kindlustus.

7.4 Paketti saab kasutada 19.03.12–30.09.2012 sobivate lennukohtade olemasolul.

7.5. Kui võitja ei ole hiljemalt 31.08.2012 reisi kuupäevi välja valinud, tühistub auhinna võitjal võidu kasutamisõigus.

7.6. Estravel võtab võitjaga ise ühendust pärast kampaania loositulemuste selgumist ja abistab igati reisi korraldamisel.

7.7. Kehtiva passi või ID-kaardi ning vajadusel viisa hankimise kohustus lasub reisijal. Estravel ei vastuta võidureisi ärajäämise eest viisa mittesaamisel või teistel reisijatest sõltuvatel põhjustel.

7.8. Võitjal peab olema garanteeritud piisavate rahaliste vahendite olemasolu reisi ajal (võimalik kontroll erinevate riikide piiripunktides).

8. Kampaania korraldajal on õigus küsida enne võidu väljaandmist ostutšekki, et kontrollida selle ehtsust.

9. Kampaaniakorraldaja kasutab kampaanias osalevate isikute andmeid ainult Solaris Club andmebaasis ja klubi info edastamiseks (vt. SolarisClub reegleid www.solaris.ee). Andmeid ei kasutata muudeks eesmärkideks ja ei edastata kolmandatele isikutele, organisatsioonidele jt.

10. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

11. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

12. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.