Hetkel
vabu kohti

109
/ 233

Tervitus! :)30. detsember 2011

Hea sõber,

 

Soovin Sulle mõnusat vana-aasta lõppu & uut aastat!  Me oleme õigel teel – seda saab kindlalt väita ka lõppevat Solarise-aastat kokku võttes. Meil käis rohkem külalisi ning nad leidsid endale meie juurest veelgi rohkem meelepärast. Olgu siis kauplustest, kohvikutest-restoranidest, kinodest, tantsustuudiost või kontserdimajast. Hoolimata oma noorest east on Solaris muutumas sarnaseks ühe väärt pudeli punaveiniga, mida iga lisanduv aasta üha paremaks ja hinnatumaks muudab.

Aga mitte ainult meie Solarises ei ole õigel teel. Mulle läks eriti südamesse ühe Eestimaa keskkooli abiturientide tänavune jõulumõte – loobuda omavahel kinkide tegemisest ja teha jõulukingitused hoopis kohaliku asenduskodu lastele. Solaris Kinol oli hea võimalus kutsuda tasuta kinno nii kingisaajad kui noored heategijad. Selle ülla idee juures rõõmustab mind veel eriliselt tõdemus, et tänapäeva noored ei olegi lootusetult hukas. 🙂

Vaadates selle aastalõpu sündmusi julgen väita, et heategevus pole enam ühekordne tegevus, vaid sellest on saamas harjumus. Meile kõigile meeldiks selles maailmas paljutki muuta, kuid alustada saame ikka vaid iseendast – just väikestest sammudest saabki veerema lükata headuse lumepalli.

Saatku uuel aastal Sind ja meid kõiki vaid head mõtted, head soovid, head teod ja muidugi heateod. Säravat aastavahetust ja head uut Solarise-aastat Sulle!

Peeter Rebane